Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

bonevbb

New Member
Здравейте,
Имам магазин на английски с affiliate продукти и търсят съвети от хора, които могат да ми кажат къде да го хостна. Спрях се на icn.bg, но незнам дали е добър избор за английски сайт. Кажете вашето мнение по въпроса и къде хоствате вие. Пишете ми и дали може да се плаща с Paypal.
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Еми най-добре ще е в САЩ, ако това ще са ти повечето потребители. Примерно в hostgator. Има пейпал.
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Благодаря за бързият отговор ще разгледам hostgator.
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Благодаря за бързият отговор ще разгледам hostgator.

Ако вземаш от там да знаеш, че има промо кодове там за отстъпка, не вземай без такъв. Не помня колко бяха там около 20% нещо такова.
Иначе ако искаш български хост, ицн са добре, но по-добре супер хостинг. И двата съм ги ползвал и са добри, но супер хостинг са малко по-добри :).
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Супер хостинг и те ли хостват само в България ?
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Откъде мога да си взема код за 20% намаление за hostgator ?
 
Ти можеш да си го хостнеш в БГ, но от гледна точка seo и време за зареждане е хубаво сайтът да е хостнат в държавата, за която е предназначен.

Подкрепям хостгатор с две ръце. Ползвам ги от над 5 години, няма и да ги сменя. Ако търсиш БГ вариант, мисля че Hostbulgaria имат сървъри в САЩ.
 
Re: От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Код (за хостгатор), ако искаш ползвай 25offpromo2012. Кодът е афилиейт и ти дава 25% отстъпка.
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

А ако и на теб не ти тръгне купона, хостбългария са бг хостинг провайдър и предлагат хостинг в щатите по-евтино от всички останали, а съпорта им е 6 точки! Ако имаш твърде много посетители няма да ти свършат работа, ще ти трябва нещо по-голямо, но ако си в начална фаза (както изглежда), са идеални!
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Ако парите не са проблем - Amazon EC2. Цяла машина (VPS) със собствен IP адрес...

Другите конкуренти са Linode и RackSpace, НО трябва да си ги настроиш.
 
От: Къде е най-добре да се хостне сайт на английски.

Аз ползвам хостиг от namecheap и съм много доволен. Качество - Параметри - Цени са едно от най-добрите според мен, а ако имаш проблем поддръжката им ще ти помогне. Забележки нямам - за около година имаше само 1 прекъсване, което беше за около 7 или 8 часа.
 

Горе