Къде е по-евтина рекламата

Tsanko каза:
В easytrader.bg , но там е много по не ефективна :wink:
Не съм много съгласен с това мнение. В общи линии всичко зависи от нишата ;)
 
Според мен независимо от цената е easytrader се оказва по ефективна защото е банери и хората кликват повече на банери, текстовите реклами на google са супер яки но просто сред толкова текст хората едва ли ще кликват на рекламен текстов линк колкото на един пълноцветен банер - лично мнение разбира се, но мисля че е вярно.
 
the_heaven каза:
Tsanko каза:
В easytrader.bg , но там е много по не ефективна :wink:

Как разбра?
По-трудно се справят с филтрирането на кофти трафика. Определено не са на нивото на Google. Ако някой ми каже че са - много ще се обърка. Но може и да пробваш о двата сорса. И така ще прецениш най-добре.
 
Autohop.bg каза:
Според мен независимо от цената е easytrader се оказва по ефективна защото е банери и хората кликват повече на банери, текстовите реклами на google са супер яки но просто сред толкова текст хората едва ли ще кликват на рекламен текстов линк колкото на един пълноцветен банер - лично мнение разбира се, но мисля че е вярно.
Аз бих казал точно обратното ( от личен опит ).
 
memorex каза:
Autohop.bg каза:
Според мен независимо от цената е easytrader се оказва по ефективна защото е банери и хората кликват повече на банери, текстовите реклами на google са супер яки но просто сред толкова текст хората едва ли ще кликват на рекламен текстов линк колкото на един пълноцветен банер - лично мнение разбира се, но мисля че е вярно.
Аз бих казал точно обратното ( от личен опит ).

И аз съм на мнение че повече се клика на текстови реклами отколкото на банери.
 
в някои ниши CTR от търсене в БГ е около 4-5 а като се има предвид че 1
клик е около 5 цента това си е супер :)
 
EasyTrader предлага контент реклами, а те не са много ефективни т.к. посетителя не търси директно това което предлагате. Най-добре е трафика от търсачки с таргетирани ключови думи.
 

Горе