Къде живеем?

SS_BOY

Member
Мислех да пусна пост в темата за Доган, но реших да пусна нова.
Преди 15 минути се изтърсиха двама циганина пред вратата. Бяха облечени с котюми, бели ризи, жълти вратовръзки, черен панталон и обувки - страшна комбинация за 1 черен циганин с "перфектно" владеене на български език. Като ги видях ми стана много любопитно какво искат и не ги изгоних(бяха много учтиви). Попитах ги какво искат и те казаха че искали да ми подарят някакви списания, при което аз се стъписах. Като се доближих до видимо по интелигентния, той ме контрира с въпроса вярваш в бог... Започнаха да ми обясняват как трябва да вярвам в господ, как в библията пишело всичко, дори изкараха библията, единия дори цитира библията. В крайна сметка едвам ги разбирах какво ми казват и след 10 минутен разговор ми дадоха 3 брошури. Единия се представи като Айджан или нещо такова.
Много ама много съм притеснен до къде се стига в нашата държава вече. Как може мамка му цигани да ходят по улиците от къща на къща с библията как може циганин да ме убеждава че трябва да вярвам с бог...
 
От: Къде живеем?

Как си могъл да отвориш вратата? Първо се гледа през шпионката или се пита "Кой е?".
 
От: Къде живеем?

harkon, живея в къща и нямаше как да видя кой е имаме малък двор а те бяха на улицата чак :)
 
От: Къде живеем?

harkon, живея в къща и нямаше как да видя кой е имаме малък двор а те бяха на улицата чак :)
И сега какво? Четеш ли библията вече?
Аз щях да им кажа, че съм си купил семки вече.
 
От: Къде живеем?

Не правят бизнес - това са от сектата на Йехова - те така ходят от къща на къща и напоследък, защото все по-трудно хващат балами се ориентираха към циганските махали. В Асеновград си направиха цяла къща с голям двор и правят прожекции на религиозни филми, които не само че са безплатни, но на всеки който отиде му дават два лева. Така събраха сичкото сиган от махлата...
 
От: Къде живеем?

Малееее, много е зле работата това не го знаех...
harkon, аз доста се позабавлявах с тях. Като питаха дали варвам в господ казах не гледал съм много филми които доказват че няма господ, и тея почнаха да се обясняват колко мн греша...абе позабавлявах се на техен гръб. Според мен трябва да се направи нещо не може да ходят така и да говорят такива работи...
 
Верно е малко сектантско но тази църква е доста разпостраненеа в сащ тук чсно че не върви но между впрочем където циагните масово са членове на църквата са много спокоини нещата и ги няма масовите истъпления от тяхна страна така че смятам че на тях и на нас това че са ПОКРЪСТЕНИ в този клон на християнството ни е по добре... Къде иначе ще видиш

Бяха облечени с котюми, бели ризи, жълти вратовръзки, черен панталон и обувки - страшна комбинация за 1 черен циганин с "перфектно" владеене на български език.

че и водят Богоугодеб живот ... има там една заповед не кради ....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Къде живеем?

че и водят Богоугодеб живот ... има там една заповед не кради ....
и според мен библията е била само за прикритие :).. оглеждали са си района май

добре че SS_BOY си е бил в къщи.......
 
Последно редактирано:
От: Къде живеем?

rak е права - това са били сектанти. Аз не мога да си обясня как нищо не се прави срещу тия секти... Нали уж официалната религия и източноправославното християнство?? А не йеховистката секта? Все тая... Иначе съм съгласен с Coolice, че има разлика между циганите християни (били те сектанти или не) и циганите мюсюлмани... По принцип християнските цигани са чисти и добре облечени, работят и се образоват, докато другите ги създаде и спонсорира Доган... Ама сега като не влезе в управлението и му огладнее гъза ще видим какво ще направи..
 
От: Къде живеем?

Да, от черните братя са били те. :)

Аз много се забавлявам като дойдат и на мен да ми продават. Винаги си ги забивам по некви места, като единия не знамеш четката за ресане на коса какви бенефити ще донесе на потребителя. :) Исках само 2. Това и при мен наскоро се случи, криза е - директния маркетинг ще стане по-голяма практика. :)

Очаквайте да започнат да ви пордават обикновен чай с презункцията, че ги е отървал от някаква болест и видимо това се забелязва. Ето го и моя съвет, не се връзвайте, но ги излушвайте и взимайте най-ценото от това, което правят като селс. Вземете го това безплатно. ;)
 
От: Къде живеем?

взимайте най-ценото от това, което правят като селс.

честно не бих се сетила за това сама :)
 

Горе