Къде ми е престоя на посетителите?

maiak

New Member
Здравейте, аз съм нов тук, току що се регистрирах. От няколко месеца разработвам online магазин - тип oscommerce. Ползвам google adwords, защото регистрацията в SEO директории не ми е донесла още добър трафик. Като попаднах на вашия сайт /пак линк от google ads/ разбрах, че съм се заел с най-сложния вариянт на online бизнеса. Мисля да опитам affiliate програма. Засега въпроса ми е следния: в админ панела на oscommerce сайта виждам, че често платените влизания от google adwords отчитат 0h 0min 0sec престой на страницата. Възможно ли е да си плащам за реклама, а страницата невинаги да се отваря от USA и UK?
 
Забравих да кажа, че 0h 0min 0sec ми отчита когато през страницата минава bot na google или yahoo.
 
надявам се не ти клика някои бот :| дори да е така разчитаме Г Адурдс/ Адсенс като най добрата система в бизнеса го детектва като Бот и не ни билва....


ПС. Здравеи и добре дошъл от какъв афилиейт се интересуваш :) ние тук наблягаме на билкови продукти засега....
 
Благодаря за бързия отговор ! :)
Писах писмо до google и до хостинг компанията /icn.bg/. Дано не е някой бот наистина.
Все още преглеждам affiliate програмите, без да съм се насочил ... този път предпочитам хубаво да обмисля преди да изразходвам толкова ресурси както с магазина ... :)
 
Първо здравейте на всички!!!

И аз съм нов но се насочих към билкови продукти...
Доста ми повлия този форум де от 1-2 седмица го чета :)
Успех на всички в начинанието им:)
 

Горе