Къде мога да хоствам филми, без да ме пипат от БОПА?

Kaloqn.

Member
Има ли такъв вариант? Гледам известни сайтове си джъткат с години ОЩЕ НИКОЙ НЕ ГИ Е ПИПНАЛ.
 
Последно редактирано:
Ставаш известен сайт и тебе няма да те пипат.
 
Ставаш известен сайт и тебе няма да те пипат.
Едно приятелче, с което комуникираме, беше втори в гугъл и познай... Директно му свалят сайта, получава си писъмца от бопа директно в мейла.
 
Сериозно?!? Това няма как да е истина.... я го разпитай за подробности.
 
Кои са тези сайтове? Интересно ми стана? Такъв сайт получава БАН още с пускането си. Дори не стига до момента, в който започва да се избива като инвестиция. ;)
Не исках да рекламирам ама, filmisub.com, filmi2k.com, има и още
 
А бе и аз съм се чудил същия въпрос от любопитство. Иначе сайтовете за филми са просто фраш с реклами..почти достигат нивото на nova tv хахах. Muvibg.com също е мн.известен.
 
Какво могат да направят БОП:
  1. Пишат на хоста да те резне.
  2. Пишат на мейла от хуиза.
  3. Пишат на рекламните мрежи с искания (каквото мине): да дадат инфо за тебе или да те резнат.
  4. Пишат на регистрара на домейна ти (като гледам не стигат дотам).
Можеш сам да прецениш рисковете и евентуално как да ги намалиш до минимум.
 
Какво могат да направят БОП:
  1. Пишат на хоста да те резне.
  2. Пишат на мейла от хуиза.
  3. Пишат на рекламните мрежи с искания (каквото мине): да дадат инфо за тебе или да те резнат.
  4. Пишат на регистрара на домейна ти (като гледам не стигат дотам).
Можеш сам да прецениш рисковете и евентуално как да ги намалиш до минимум.
За 4. при тези сайтове не стигат, но до колкото знам тези като seirsanduk ги режат здраво.

Иначе filmisub си изкарват стабилно, имат си около 6-7 милиона посещения на месец.
 
Само за 10 мин преглед ше ти стане лошо, колко капитал се иска за хостинг, домейни и акаунти за да навъртиш схемата filmisub.....

Иначе не е ядрена физика, стига да не ползваш платен CloudFlare и да не проследят плащането.
 
Никой ли не си прави труда да разбере как работят тези стрийминг плейъри или поне да види към кои домейни се връзва браузъра му, докато зарежда съдържанието? Всеки съвременен уеб браузър има някаква конзола, която да улесни потребителя при подобни проверки или "индустриален шпионаж"
 
Никой ли не си прави труда да разбере как работят тези стрийминг плейъри или поне да види към кои домейни се връзва браузъра му, докато зарежда съдържанието? Всеки съвременен уеб браузър има някаква конзола, която да улесни потребителя при подобни проверки или "индустриален шпионаж"
Знам къде е, хостнал съм няколко филма. Ама файда ако се разрастна ще получа мейлче с предупреждение и после сещаш се.
 
Взимаш си един managed full anonim VPS правиш си сайта.. и почваш да качваш филмиче в сайтове като тези отдолу които ще ти дам.. напълно анонимно със фейк акаунти като ползваш проксита и ползваш ВПН.. добре е да споменеш в сайта че ти не хостваш все пак филми , а споделяш от трети страни... и някой ако има проблем да ти пише емайл и че ще махнеш филмите.. и си ти.. обаче за тв на живо не мога да ти помогна, там нямам идея не съм пробвал до сега :).. аз си имах сайт за Турския пазар, обаче конкуренцията е много жестока там... всеки ден по хиляди сайтове се появяват.. трябва да имаш екип от 20 човека.. да правят преводите веднага като се появи някакво субс, филм и т.н. ако чакаш да падне филма в торент да качваш няма да стане.. ако искаш да си на топ ниво и да печелиш пари.. трябва да си 1 който качва всичко ново... :)

сайтове където може да си качвате филми:



ако потърсиш има още доста сайтове където може да качваш видео..

само ще ти кажа най-важното нещо преди да започнеш.. забрави за всички домейни особенно, за .com .net .org .bg .info и подобни.. домейн с който няма да имаш проблеми е .SX гледам сега thepiratebay се е преместил на .CX така че явно може да ползваш и този домейн..


 
Последно редактирано:
Не подозирах че с такъв контент можеш да промотираш бет365.
 

Горе