Къде ще празнувате нова година и с кого?

От: Къде ще празнувате нова година и с кого?

В нас ... с моите приятели Джак, Джони и Джим.
 
От: Къде ще празнувате нова година и с кого?

С приятели, мястото все още е проблем :d
А на 1ви заминавам за Банско да продължа празнуването, само че на ски :)
Ако някой е там може да се запознаем :p
 
От: Къде ще празнувате нова година и с кого?

в един приятел дето цъка уоу
и повечето там цъкат уоу :mad:
и оставаме само аз, един друг и момичетата дето на нова година няма да цакаме уоу :D
 
От: Къде ще празнувате нова година и с кого?

В някава хижа до Видин. Все още обаче нямам нито точни координати, нито точно колко ще ми струва това удоволствие, нито как ще ходим натам знам. Знам само че ме помолиха да взема музика :d А иначе да продължа по темата с приятелите. И аз мисля да взема поне двама такива приятели единия със сигурност ще е с фамилия Джеймсън :) А за другия ще го мислим :)
 
От: Къде ще празнувате нова година и с кого?

В едно село покрай Русе... с приятели...
Иначе имам оферти за София, Пловдив и Бургас, ама реших тази година да сменя малко обстановката :)
 
От: От: Къде ще празнувате нова година и с кого?

В някава хижа до Видин. Все още обаче нямам нито точни координати, нито точно колко ще ми струва това удоволствие, нито как ще ходим натам знам. Знам само че ме помолиха да взема музика :d А иначе да продължа по темата с приятелите. И аз мисля да взема поне двама такива приятели единия със сигурност ще е с фамилия Джеймсън :) А за другия ще го мислим :)
Със сигурност и аз ще бъда с моя приятел Джеймсън, познаваме се от малки и само хубави моменти имам с него ;) За мястото още не е 100% решено, чакам обаждане иначе алтернативи има.Няма да съм в града това е сигурно.
 
От: Къде ще празнувате нова година и с кого?

Щастливо посрещане на Новата 2009 година пожелавам на всички където и с когото и да ви завари тя.
Нека си спомняме доброто от тази която отминава.
Много усмивки и веселие през тази нощ !:)

watch
 

Горе