Към админите

Айде да не се превръща и тази тема в пумийна, моля. ;)
Разделя се на групички. Вакс-анти вакс, Русия, Украйна и т.н. и някои с пропуски за другите групи и така...Другия вариант е конферентна връзка, хем да се спазва дистанция, че пика го дават през август. Трябва да спазваме съветите :)
 
Разделя се на групички. Вакс-анти вакс, Русия, Украйна и т.н. и някои с пропуски за другите групи и така...Другия вариант е конферентна връзка, хем да се спазва дистанция, че пика го дават през август. Трябва да спазваме съветите :)
А аз съм поставен в неудобно положение, тъй като всяка групичка ме смята за член на друга групичка, но по-важното е че като че ли на мен ми се приписват вини и заслуги защо форума бил такъв или онакъв. Тези намеци на скайфокс са доста очевидни.
 
недей да си го причиняваш
В интерес на истината не си падам по подобен ред срещи макар, че първата и единствена която ми се е случвала не завърши кой знае колко зле.
 
В крайна сметка не разбрах ще имаме ли юрист, който да дондурка авантаджиите от съжаление или няма?
 
В крайна сметка не разбрах ще имаме ли юрист, който да дондурка авантаджиите от съжаление или няма?
Недобронамерени хора се намират, винаги.
 
 
Юрист и счетоводител на аванта тук могат да дадат някаква насока по казус, но не и да оказват системна помощ. В този вид услуги безплатното винаги излиза по-скъпо.
 
Ако са хитри, в подписа ще си слагат линк към тяхната кантора или бизнес. Така който иска ще им звъни. Всяка възможност не е за изпускане.
 
Ако са хитри, в подписа ще си слагат линк към тяхната кантора или бизнес. Така който иска ще им звъни. Всяка възможност не е за изпускане.
те да, но говорим за хората тук доколко са адекватни да наемат човек срещу заплащане или искат решение без пари
 
И това го има, аз не съм много запозната и много отдавна не бях влизала тук. По принцип съм главен счетоводител, нямам кантора на този етап , но ако мога бих помогнала със съвет. Е щом има всякакви хора, най -вероятно и се отварят всякакви възможности и в определен момент може и да закача някой линк с кантора ;)
 
И това го има, аз не съм много запозната и много отдавна не бях влизала тук. По принцип съм главен счетоводител, нямам кантора на този етап , но ако мога бих помогнала със съвет. Е щом има всякакви хора, най -вероятно и се отварят всякакви възможности и в определен момент може и да закача някой линк с кантора ;)
Самият аз бих те обсипал с доста въпроси по принцип ;) Така че никога нищо не се знае!
 
Самият аз бих те обсипал с доста въпроси по принцип ;) Така че никога нищо не се знае!
Само с въпроси ли би (я)?

"По принцип", "нищо не се знае",... Ако имаш предвид нещо конкретно, казвай си го направо, че жените мразят такива нерешителни... питай @nandibandi.
 
В кой форум влязох аз? Че и услугите си предлагам...
 
Ако са хитри, в подписа ще си слагат линк към тяхната кантора или бизнес. Така който иска ще им звъни. Всяка възможност не е за изпускане.
За това говорехме. По-добре да драскат по едно леко напътствие отколкото да си снимат краката по плажа и да се плескат във фейса. :)

Ако си юрист с дългогодишен опит лесно ще разпознаеш авантажиите и ще си ги отбичваш, както и лесно ще си присламчваш тези, които ще си плащат. Но явно не ми вярват хората тук. :)
 
Само с въпроси ли би (я)?

"По принцип", "нищо не се знае",... Ако имаш предвид нещо конкретно, казвай си го направо, че жените мразят такива нерешителни... питай @nandibandi.
Объркваш темите, тази не е за майтапи. Пиши при ваксините, ако имаш нещо да добавиш.
 
Объркваш темите, тази не е за майтапи. Пиши при ваксините, ако имаш нещо да добавиш.
Злобничък е контирчката.
 

Горе