Към другарите протестиращи

От: Към другарите протестиращи

Топлата прегръдка между "националисти" и социалисти освен в парламента се проявява и във форума. Това е много хубаво, браво господа!

Аз това преди няколко дни му пилих на редрума, като гледам няма полза :lol:
 
От: Към другарите протестиращи

Пуснаха всички арестувани за акцията с паметника пред БСП
Соросоиди няма как да репресират соросоиди. Язък.


Е как ще има полза виж човека го е яд, че куките не РЕПРЕСИРАТ хората изписали БСП-Позор, а до вчера тука пишеше, че БСП били мафия и не знам кво си. Няма такъв смях! ReminD :roll: Redrum

ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРО-СЪВЕТСКАТА ДРУЖБА УРА!
 
От: Към другарите протестиращи

Къде видя репресии бе, хванали ги и дори нямат повдигнати обвинения. Това ли е репресията? Смех.

Иначе ти написах, че заслужават да бъдат хванати, щото са избрали най-идиотското място да правят акция. Т.е. не може да не са знаели, че ще ги хванат, в района бъка от камери. Т.е. са го направили умишлено, за да привлекат внимание или просто са олигофрени.
 
От: Към другарите протестиращи

Къде видя репресии бе, хванали ги и дори нямат повдигнати обвинения. Това ли е репресията? Смех. Иначе ти написах, че заслужават да бъдат хванати, щото са избрали най-идиотското място да правят акция. Т.е. не може да не са знаели, че ще ги хванат, в района бъка от камери. Т.е. са го направили умишлено, за да привлекат внимание или просто са олигофрени.

Къде прочете, че съм видял репресии бе патриоте? Казвам, че ТИ щеше да се изкефиш ако "соросоидите" написали БСП-Позор бъдат репресирани. Ама за какво ти се обяснявам и аз не знам.
 
От: Към другарите протестиращи

И между другото, само да ти кажа, че е лесно да се вади на умрело куче ножка. Боядисванията и акциите срещу паметници на несъществуващи държави издават идейна празнота на "десницата", която вади отново скелетите на безсмислени антикомунизъм. Казвам ти, че антикомунизмът е безсмислен когато не е подплатен с друга идеология. Например, ако си националист, то 100% си антикомунист, ама ако си само антикомунист си...нищо. Тия глупендери громят комунизЪма и паметниците му - ок, лошо няма. Всички тия свински статуйки трябва да бъдат демонтирани и извозени в някой соц парк. Нещо като зоологическа градина за паметници на "освободителите". Прави впечатление обаче, че тия въпросните активисти нито дума не казват против паметника на американските летци. Най-вероятно щото живеят от американски субсидии. Не най-вероятно, а от това живеят има го черно на бяло. Което ме навежда на една мисъл, която и преди съм казвал. Ако сега беше комунизъм, тия подлизурковци щяха да са първи пушки в комсомола.
 
От: Към другарите протестиращи

Къде прочете, че съм видял репресии бе патриоте? Казвам, че ТИ щеше да се изкефиш ако "соросоидите" написали БСП-Позор бъдат репресирани. Ама за какво ти се обяснявам и аз не знам.
Боли ме уя, че са написали БСП позор. ДС(б) не е по-малък позор. Розови фламингота.

Абе, я кажи, ходи ли да палиш свещ против омразата. Чух, че Корман Исмаилов щял да държи реч. Велико!
 
От: Към другарите протестиращи

Не изкривявай думите ми, никъде не съм ти говорил за американски летци и пич... лелини. Говоря ти за един гаден паметник, на който пише БСП ПОЗОР, а ти ми казваш, че съжаляваш, че куките не били репресирали хората, които стоят зад тази акция, че дори си ги кръстил Соросоиди.

P.S.

Къде съм ходил си е моя работа ти си последния на когото дължа обяснения!
 
От: Към другарите протестиращи

Къде съм ходил си е моя работа ти си последния на когото дължа обяснения!
Не се срамувай де. Борбата срещу ксенофобията и фашизЪма е важно нещо. Комунистическата риторика трябва да се следва иначе нема сме прогресивни, нал' тъй ;)

1453394_312999035505178_972664301_n.jpg
 
От: Към другарите протестиращи

С Костов можеше да се постараеш повече :mad:
Бедрото на Рамадан ме разконцентрира, другия път :lol:
 
От: Към другарите протестиращи

Безполезния глупец пак разводни темата, нещо типично за бойковистите и ДЕ-СЕ-ЕБАРИТЕ.
 
От: Към другарите протестиращи

Това не е тема, а комунистическа пропаганда, която цели да омаскари определена партия и конкретни хора! :mad:

btw

Чудя се колко ли плащат БКП за спама по форумите... Имаше някаква статия по темата преди, ама не мога да я намеря.

ЗАЩО МАХНА АВАТАРА НА СТАНИШЕВ ГОЛЕМЕЦ?
 
Последно редактирано:
От: Към другарите протестиращи

Идеите и мисленето ми не зависят от аватарите ми, ти като гледам всяка седмица си ги сменяш, много умен изглеждаш, типичен десе-ебар. Няма никаква пропаганда, тоя списък вие сте го пуснали а и вие ходите да цапате и рушите паметници.
 
От: Към другарите протестиращи

Идеите и мисленето ми не зависят от аватарите ми, ти като гледам всяка седмица си ги сменяш, много умен изглеждаш, типичен десе-ебар. Няма никаква пропаганда, тоя списък вие сте го пуснали а и вие ходите да цапате и рушите паметници.

А по-малоумен тъпанар от теб няма!
Явно наближават избори, щом се активизира толкова много.
 
От: Към другарите протестиращи

Идеите и мисленето ми не зависят от аватарите ми, ти като гледам всяка седмица си ги сменяш, много умен изглеждаш, типичен десе-ебар. Няма никаква пропаганда, тоя списък вие сте го пуснали а и вие ходите да цапате и рушите паметници.

Кои ние го пуснахме? Аз не съм го пуснал, съмнявам се и някой колега от форума да го е пуснал. И какво ти пука за тоя списък ти нали не си от БСП?
Що се касае до аватарите, обичам да ми е шаренко.


Първите месеци след комунистическия преврат са убити между 30 и 40 хиляди Българи. Предимно образовани, с авторитет и високо обществено положение!
:(

[video=youtube;cTv3n9nsnHk]http://www.youtube.com/watch?v=cTv3n9nsnHk[/video]
 
Последно редактирано:
От: Към другарите протестиращи

Не ме занимавай с простотиите си, виж колко е часа : 2 и 10 - време е за шумарски акции - заминавай навън да драскаш по стени и паметници.
 
От: Към другарите протестиращи

Дам, целта им беше да ги арестуват
доста тъпо и недомислено...

но и ти @ReminD, не блестиш с тази тема - как може да коментираш някакъв анонимен блог? аз мога да направя 100 такива
100 теми ли ще пуснеш?

дай го по-сериозно
къде се скри Христо Бисеров и ако пеевски беше шеф на ДАНС..събитията щяха ли да се развият по аналогичен начин :)
 
От: Към другарите протестиращи

Абе "господа", вярно ли Ицо Бисеров си е обрал крушите от страната, какво се случва? http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/bnr-biserov-e-napusnal-stranata-5997880

P.S.

Поне така твърдят от БНР може и да не е вярно!
Ами да-отишъл да си поднови срочните депозити в Швейцария.Трябвало лично:D
 

Горе