Къртицата в ТВ 7

Akademika

Active Member
Днес случайно попаднах(засякох) ултра-мега-гига представянето на новото преданавне на ония двамата съсели Иван и Анрей в Хилтън. Ще се казва - да не паднете - Къртицата. Освен некви неориентирани гугутки имаше и - да не паднете пак - хеликоптер дето развяваше надпис Къртецата у въздуха. Баси изклесаната работа, честно. Ти момчета ептен ги е отпрала съчмата. Може ли да се кръстиш Къртецета...
 
От: Къртицата в ТВ 7

Като се сетя за къртацата и ми изплуват само кенефни мисли. Като гледам състава на продукцията, май ще продължа да правя същите асоциации в бъдеще. Аз си го представям началото - кафево и ароматно. Така, че пуснете Картицата и не забравяйте после казанчето да дръпнете.
 
щото е най далавера да си къртицата :) термина е от разузнаването като цакаш останалите печелиш парите който губят свалих си пети сезон австалия на The Mole хареса ми повече от сървайвър има динамика като на амейзин рейс :) и отбора не може да се наговори да те изгони

гонят този който знае най малко за къртицата на тест от 5 въпроса така че си зависи от проницателността на участника дали ще остане който има най слаб резултат на теста него го гонят :)
 
От: Re: Къртицата в ТВ 7

термина е от разузнаването като цакаш останалите печелиш парите който губят

Почти всички медии гръмнаха преди няколко дни, хората почнаха да се чудят какво става, пък то се оказа номер на двамата опосуми :lol:

[video]http://vbox7.com/play:2a9f3bf7d4[/video]
 
От: Re: Къртицата в ТВ 7

Почти всички медии гръмнаха преди няколко дни, хората почнаха да се чудят какво става, пък то се оказа номер на двамата опосуми :lol:

[video]http://vbox7.com/play:2a9f3bf7d4[/video]
Ама и те ли са част от това? Направо ме спечелиха ТВ7, от всякъде. :)
 
От: Къртицата в ТВ 7

Хубаво е да има такава телевизия, да се съберат всички глупци там, че да ги закрият на веднъж всичките после, пък и така знаем щом някой иде в ТВ7 какъв е.
 
От: Къртицата в ТВ 7

Абе тия продуценти какво ли не правят че да привлекат аудитория
много селски номера взеха да правят
гледам по Нова дават някакво шатрата - звезди в ромски семейства за няколко дни ....
кво да ви кажа
и това се появи на екран :)
 
От: Къртицата в ТВ 7

Айде айде стига ревали. А га се гавриха със златка кеф ви беше а...садомазоексибиционисти ниедни :D
 
От: Къртицата в ТВ 7

Хубаво е да има такава телевизия, да се съберат всички глупци там, че да ги закрият на веднъж всичките после, пък и така знаем щом някой иде в ТВ7 какъв е.
Как бе човек къде ше ходят министрите после :lol:
 
От: Re: Къртицата в ТВ 7

Ама и те ли са част от това? Направо ме спечелиха ТВ7, от всякъде. :)

Оказа се, че те са го организирали...
Малко е гавра с обществото, но скандала продава :D
 
От: Къртицата в ТВ 7

Te БСП-то каквито са злопаметни, знаеш ли как ще ги резнат другата година за субсидиите.
 
От: Къртицата в ТВ 7

Не само Иван и Андрей преминаха в tv7, оказа се, че и Карбовски се е запътил натам.
 
От: Къртицата в ТВ 7

Тия са на път да си направят - Лигата на необикновените

Дудука
Кошлука
Карбока
Опусуми два броя

Яко лига тече здраво
 
От: Къртицата в ТВ 7

Тия са на път да си направят - Лигата на необикновените

Дудука
Кошлука
Карбока
Опусуми два броя

Яко лига тече здраво

ти па къде забрави оная вампирка Курволезич. тая требва да я сложан в 8 без 10 - като почне и децата да си лягат :lol:
 
От: Къртицата в ТВ 7

Не съм я забравил не знаех че и тя е в лигата :) - не го гледам тоя канал

Сега обаче получих прозрение защо е създадена тази телевизия - Това е проект на Бунак ТВ за да може да има по гадна телевизия от тях та да им се вдигне имиджа
 

Горе