Късметче от баницата за Нова Година.

От: Късметче от баницата за Нова Година.

В тази тема ли ще се събираме баничарите? :D

Хайде да флудна и аз:

Ако сте се събрали весела компания и имате хубав повод да си пробвате късмета, а нямате празнична баница под ръка (и не си мъкнете лаптопа, за да се възползвате от услугата в по-горния пост), то отчупете парченце от нашата и вижте какъв късмет ще ви се падне. За това е достатъчно само да изпратите смс с текст "pay ba imeto" на номер 2216.
Примери: Николай може да изпрати смс "pay ba niki", а Ралица - "pay ba rali".

Пробвайте от баницата и не жалете готвачите - те ви очакват!



P.S. игра, особено подходяща за добро настроение при купони
За да получите отговор изпратете SMS с текст pay ba (ime) на номер 2216 (1.20лв.)
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

Много смешно приятелю, просто споделям за малко забавление на хората, що за отговор имаш, изпращане на някакви СМС-и. Аз говоря човек да влезе да си види късмета, да се позабавлява...
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

А аз говоря за тези, които се събират на купон голяма компания и не си мъкнат лаптопите, за да ти посетят страничката :) Но със сигурност се забавляват не по-малко (пробвано лично по Коледа).
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

patco абе нещо не мога да си изтегля късметче да се мъча ли още или да си отивам на офлайн баницата?
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

НЕ ЧЕ НЕЩО АМА ГА СВАРИ И ПО САЙТОВЕТЕ МИ ДА НАСПАМИШ ЗА ТАЯ БАНИЦА :)
нямате ли си ракия за пиени и пуйка за едини ? ми сте тръгнали да бичите :) :twisted::twisted::twisted:
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

Е.вал съм ги тия късметчета, на жена ми на коледа и се падна "догодина сватба" ?!?! :shock: :mrgreen:
 
От: От: Късметче от баницата за Нова Година.

Е.вал съм ги тия късметчета, на жена ми на коледа и се падна "догодина сватба" ?!?! :shock: :mrgreen:


ТОВА НИЩО НЕ Е !!!
НА МЕН МИ СЕ ПАДНА БЕБЕ!!! МЛАД СЪМ ОЩЕ ЗА ТАКИВА РАБОТИ ...
 
От: От: От: Късметче от баницата за Нова Година.

ТОВА НИЩО НЕ Е !!!
НА МЕН МИ СЕ ПАДНА БЕБЕ!!! МЛАД СЪМ ОЩЕ ЗА ТАКИВА РАБОТИ ...

Еми честито!:)Те бебетата не питат млад ли си стар ли си.


На мен ми се падна, в бизнеса да ми върви и ползотворни дни.
Не е лошо късметче :)
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

На мен ми се падна нова къща, а нямам намерение да си сменям апартамента :)
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

На мен ми се падна Нова Работа и Нов Бизнес.. :) Хайде дано дал Бог добро на Всички Ни, че да ни се сбъднат късметите и мечтите.Аз иначе си изядох парчето, в което бяха 2та късмета с надеждата това да ми помогне да се сбъднат късметите пък и си беше доста вкусно.. :)
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

От офлайн баницата ми се падна кола, което не ме зарадва особено при условие, че вече имам две.
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

А от офлайн баницата на мен се падна парче без никакво късметче, а на скъпия ми съпруг се падна бебе, само че му казах да си търси от коя ще да е, защото на мен един тинейджър ми стига :) нямам нужда и от ревливо бебе за капак :)
 
От: Късметче от баницата за Нова Година.

На мен повишение ми се падна.
Не го виждам, ама няма да откажа. Или поне така мисля засега - все пак, както се казва, най-лесният начин да провалиш някого е да му дадеш власт, за която не е готов.
 

Горе