Продава се: Къстъм система за обяви (olx)

От: Къстъм система за обяви (olx)

@prodavalnik ако ти дам ip адрес и после не мога да видя демото какво правим? Колко ще платиш, че си ми загубил времето?
Или си мислиш, че всеки си има собствен статичен IP адрес... нали знаеш незнаението не е оправдание!
 
От: Къстъм система за обяви (olx)

@AMitrev, едва ли динамичния ти ип адрес се сменя всяка минута. Ако се интересуваш от платформата ще намериш 30 минути да пратиш ип адреса и да я разгледаш. Не искам да съм груб, но на мене "гледачи" и "коментатори" не ми трябват. Аз продавам и съм си дал условията, на който не му харесват просто да пропусне темата...

Фенче, само срещу ип адрес. Ако не знаеш как се праща лично съобщение си напиши ип адреса в темата.
 
От: Къстъм система за обяви (olx)

Фенче, само срещу ип адрес. Ако не знаеш как се праща лично съобщение си напиши ип адреса в темата.
Ами продавай, дано тисе отвори парашутя, ама щом тука нени зачиташ, как ще продадеш навънка,,, я не знаю
 
От: Къстъм система за обяви (olx)

@prodavalnik каква мунита? Докато видиш съобщението ми, после докато ми пратиш отговор и аз го прочета кой знае колко време ще е минало. Може да се спъна в кабела на рутера и да го ресетна...
Ти не продаваш, ти се опитваш, но като ти гледам репотацията и начина на писане само с опитването ще си останеш.
 
От: Къстъм система за обяви (olx)

@prodavalnik каква мунита? Докато видиш съобщението ми, после докато ми пратиш отговор и аз го прочета кой знае колко време ще е минало. Може да се спъна в кабела на рутера и да го ресетна...
Ти не продаваш, ти се опитваш, но като ти гледам репотацията и начина на писане само с опитването ще си останеш.

Ами и на тебе като ти гледам начина на писане, и репУтацията... Ако не ти харесва граматиката ми, или нещо друго, винаги можеш да се направиш на "учител" и да ме поправиш.
Специално и на тебе ти казвам, че може да си напишеш ип-то в темата, и до 5 минути ще имаш достъп до сървъра.
 
От: От: Къстъм система за обяви (olx)

Кажи сайта, нещем достъп
 
От: Къстъм система за обяви (olx)

Няма смисъл да ти казвам сайта, ако нямаш достъп.
 
От: Къстъм система за обяви (olx)

Аз ощи чакам, ще дочакам ли?
 
От: От: Къстъм система за обяви (olx)

http:// magazinera. bg/

това ли е ?
Не е това, аз не продавам сайт, а система. Щом съм написал, че искам ип за да дам достъп до демото, едва ли е публичен сайт...


Uphero, не си ми писал нищо, така че не знам какво чакаш.
 
От: От: От: Къстъм система за обяви (olx)

Кйорав ли си? Дал съм си ип-то в темата. Или беше зает с @fen-а?
Не е това, аз не продавам сайт, а система. Щом съм написал, че искам ип за да дам достъп до демото, едва ли е публичен сайт...


Uphero, не си ми писал нищо, така че не знам какво чакаш.
 
От: От: От: Къстъм система за обяви (olx)

Малко по-спокойно, не съм ти търсил ип-то в темата щото само на спамърчето казах и на амитрев казах, ако искат да си сложат ип в темата.
както и да е, знам че няма да купуваш, но съм ти писал лично с адреса на сайта.
 
От: От: От: Къстъм система за обяви (olx)

Малко по-спокойно, не съм ти търсил ип-то в темата щото само на спамърчето казах и на амитрев казах, ако искат да си сложат ип в темата.
както и да е, знам че няма да купуваш, но съм ти писал лично с адреса на сайта.
Следи си темата.
 
От: Къстъм система за обяви (olx)

допълни админ панела и дай цена.
 
От: От: Къстъм система за обяви (olx)

Казал съм демото как може да се види, не искам да му правя снимки и няма да направя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ако съм искал да съм направил...



Ни знам що мислиш, че тъпо, ма ни са ядосфам.

Nortrant, не виждам с какво коментара ми заслужава минус репутация, но дай повече хейт и ми вземи още репутация. Аз скрийншоти няма да направя. Много мъка има при тебе явно, дано това, че ми взе репутация да разнообрази поне малко жалкото ти съществуване. Успех!
 

Горе