Конкурс за: ЛОГО (БИЛБОРД) за физически магазин 200лв

Статус
Not open for further replies.
Ето какво ми се получи, а за текста не разбрах какви точки имате предвид. Ако има още някакви други забележки казвайте :)
pgSKOjP.png
 
Извинявам се за предходния цитат... беше по погрешка, редактирах поста.
 
eXWKuG2.jpg


Ето предожение и от мен.
Не зле . Ако се махне тази усмивка и на нейно място се сложи жената с цигарата а пък на нейно място сега се сложи човек жена или мъж по скоро някой готин който пие кафе пак в стил безцветно и да се вижда чашата с кафе и парата от него и също на жената с цигарата има малко дим ще стане мисля . А пък за страниците по същият начин да се направи но просто да са с истински картинки не за друго да се разбира от пръв поглед ще стане супер мисля
 
Здравейте на всички! Засега проекта на колегата Xteem ни допада най много, разбира се с малко редакции.


Има още няколко часа , желаем на всички успех!!
 
С какво работно време ще е магазина? С какво изложение е?
Ако рекламата е "тип билборд" (аз го разбирам напечатан винил или фолио) ще се наложи външно осветление.
Само Websolut си е направил труда да покаже реално как ще изглежда осветено вечер от 3 източника... да не забравяме, че фона е черен :)
И за мен този конкурс беше кратък и с много неизвестни.
 
Край на конкурса!

Победител: Xteem

Благодарим на всички за участието.
Хубава вечер и бъдете здрави!!
 
Честото на "победителя"!
На мен ми е интересно как ще изглежда всичко това в действителност демек имитация на неон върху светеща табела, като цяло е доста нестандартно и пошло решение, затова ми е много любопитно.
Ще ми е интересно да споделите снимка или локация на обекта.

Също ми е интересно, че победителят е регистриран вчера и на кратко пълен фейк е за мен този конкурс.

Аз участвах повече с цел забавление което си личи в определен момент:) - благодаря за лайковете за билборда с пияндето, но в един момент ме обхвана творчески ентусиазъм и си загубих доста от времето за което не съжалявам защото си поопражнявах фантазията, но са ми неприятни такива номера.

Големи хора сме все пак, патки не пасем.
Ако греша ще се извиня като видя снимка на тоя проект лепнат над магазинчето.

Успех!
 
Честото на "победителя"!
На мен ми е интересно как ще изглежда всичко това в действителност демек имитация на неон върху светеща табела, като цяло е доста нестандартно и пошло решение, затова ми е много любопитно.
Ще ми е интересно да споделите снимка или локация на обекта.

Също ми е интересно, че победителят е регистриран вчера и на кратко пълен фейк е за мен този конкурс.

Аз участвах повече с цел забавление което си личи в определен момент:) - благодаря за лайковете за билборда с пияндето, но в един момент ме обхвана творчески ентусиазъм и си загубих доста от времето за което не съжалявам защото си поопражнявах фантазията, но са ми неприятни такива номера.

Големи хора сме все пак, патки не пасем.
Ако греша ще се извиня като видя снимка на тоя проект лепнат над магазинчето.

Успех!
Може това да са разработвали паралелно, и да са решили, че не им се дават пари и тяхното е по-добро.
Така, че това като нищо да го изплющят на магазина това чудо на дизайна.
 
Пълно уважение за колегите участвали в този конкурс. Аз отдавна бягам надалеч, когато видя "искам нещо много хубаво, да е пипнато и тн, ама не знам какво."
 
Аз отделих малко от времето си, за да "алармирам", ако така мога да го нарека. Това беше и причината да не загубя време и в предложение за конкурса...
 
Може това да са разработвали паралелно, и да са решили, че не им се дават пари и тяхното е по-добро.
Така, че това като нищо да го изплющят на магазина това чудо на дизайна.
Не това е просто начин да заобиколиш правилата, говорили сме за това.

Схемата е проста - обявявам конкурс който малко или много си е генератор на идеи, не ми харесват обаче предложенията, но ми харесват идеите наградата обаче е гарантирана, но не ми се плаща, правя си акаунт един ден преди обявяване на победител или преди това, сглобявам нещо сам от разни фрии картинки или карам Пешко дизайнерчето разбрали сме се за 20 лв.
Той поства в конкурса и аз съм удивен, е имам леки забележки за по-голяма достоверност, но като цяло е супер.

И така какво печеля: ами имам идеи, имам визуализации, имам дизайн, играл съм по правилата.

И обикновено накрая автора на конкурса стига до извода:
"Абе като се замисля ще сложа един надпис с една корона и готово." и мисля, че това е в случая ще е най-доброто решение;).
 
Последно редактирано:
Драги колеги,

Не ви ли се вижда нещо съмнително ... избраният победител е регистриран онзи ден и веднага се включва в конкурса... качва изображение и автора го харесва и печели, въпреки че има много по-добри предложения. Организатора му казва да направи корекции с промени, но качено лого с корекции не се вижда публикувано.... тоест остава това с усмивката ... това ми намирисва от всякъде на фалш, че е някой негов човек!
Автора е супер не ориентиран и не знае какво иска, но иска да е хубаво и се опита почти на всеки да даде някакви критики/забележки, въпреки, че сигурно през живота си не е отварял програма за графична обработка. Ако така върти и бизнеса си-обречен е.
Аман от измамници!
 
  • Like
Реакции: rumi
Може това да са разработвали паралелно, и да са решили, че не им се дават пари и тяхното е по-добро.
Така, че това като нищо да го изплющят на магазина това чудо на дизайна.
Пълно неуважение към хората, които дадоха от времето си и се потрудиха за да направят най-доброто от себе си. Това, което е "избрал"лично според мен е едно доста слабо предложение.
Призовавам за банване на въпросният хитрец!
 
Последно редактирано:
Имаме колеги от Стара Загора ще следят развитието на проекта и ще докладват;)
Не е измама това, измама е когато завлечеш някой с нещо, а тук всеки който участва си е преценил, но е некоректно.
А ти колега предполагам, че червената значка "измамник" са ти я лепнали без основание;)?
 
  • Like
Реакции: rumi
Статус
Not open for further replies.

Горе