Лайк бутони в WP

Здравейте колеги, някой знае ли дали е възможно и как да се добави искачащ лайк бутон на дадена страница от фб във сайта ми в WP, но да се настрои така че да излиза след 30 секунди примерно или 1 минута. Благодаря ви предварително.
 
От: Лайк бутони в WP

И двата ги пробвах, но няма да се справя с тези :) като дам на едит излизат кодове, няма сеттингс :( няма начин да го настроя такъв вид
 
От: Лайк бутони в WP

Е ми намери си го в някъде в менюто. От листа с инсталираните плъгини тука естествено, че ще хвърли в редактиране на кода
 
От: От: Лайк бутони в WP

Активирах го и пробвах от сеттингс от менюто където са другите плугини. но не излиза
 
От: Лайк бутони в WP

Второ, сложих един плугин за рейтинг на снимките и един за WP Lightbox за отваряне на снимките по качествено, но когато съм в Opera-та, работят , когато отворя да речем Mozila-та или някой друг браузър ги няма... Какъв може да е проблема
 
От: Лайк бутони в WP

Вариантите за проблеми са много - може да се бие с темата, която използваш, може да си с по-стара версия на PHP, от тази, за която е писан плъгина. Чети и търси други с този проблем из форумите. По-добре си направи някакъв кол-ту-акшън текст, с който да предизвикваш харесвания, от колкото с този дразнещ поп-ъп. Като видях името на сайта ти, съмнявам се, че много желаещи ще лайкват на поразия, но - хора всякакви :) Успех!
 
От: Лайк бутони в WP

това е текст, който провокира потребителя, да извърши дадено действие - в случая, да хареса FB страницата ти (Пример: Станете част от нашето FB семейство!). Може да е текст, бутон или картинка (по твой избор).
 

Горе