Левски или ЦСКА

От: Левски или ЦСКА

Хаха, аз гледах един български мач, ама на тебе религията не ти позволява. И аз не спамя, а се изрязвам по темата, поне според мене

Ти на наричаш глупостите, които драскаш "изразяване по темата", моля те...

Аз съм християнин и религията ми позволява да гледам всякакви мачове, но това, че нещо ти има на тебе и говориш небивалици, е друг въпрос.

P.S.

Къде прочете, че някой ми забранява да гледам мачове. Освен в постовете на оня опасния горе?

Писах ти, че не ми се гледат тия отбори, защото не ми харесват, не ме привличат с нищо и не намирам смисъл да ги гледам.

Гледам отбора, на който съм привърженик, а ако имам свободно време, мога да седна да пия 2-3 кани вино и да им се подигравам на другите, така добре ли е?
 
От: Левски или ЦСКА

Дай още един червен картон, че да ме надъхаш, с тези глупости за твоя живот за каузата за сините, може да предизвикаш единствено насмешка
 
От: Левски или ЦСКА

Дай още един червен картон, че да ме надъхаш, с тези глупости за твоя живот за каузата за сините, може да предизвикаш единствено насмешка

Абе то има кой да те надъха от форума.

Ти продължавай да ги пишеш тия глупости, то червените картони няма да закъснеят много.
 
От: Левски или ЦСКА

Ти на наричаш глупостите, които драскаш "изразяване по темата", моля те...

Аз съм християнин и религията ми позволява да гледам всякакви мачове, но това, че нещо ти има на тебе и говориш небивалици, е друг въпрос.

P.S.

Къде прочете, че някой ми забранява да гледам мачове. Освен в постовете на оня опасния горе?

Писах ти, че не ми се гледат тия отбори, защото не ми харесват, не ме привличат с нищо и не намирам смисъл да ги гледам.

Гледам отбора, на който съм привърженик, а ако имам свободно време, мога да седна да пия 2-3 кани вино и да им се подигравам на другите, така добре ли е?
Не търси грешки ви песането ми щото аз не съм толко заблуден като тебе и ние си правя проверка . Ти не си никъв запалянко щом не те интересува футбола а само твоя обор. И защо си толкова маргенализиран сома ти си знаеш, но не ми давай наклон на хоя ако обичаш, нито си ми на акъла нито на ...
 
От: Левски или ЦСКА

Абе то има кой да те надъха от форума.

Ти продължавай да ги пишеш тия глупости, то червените картони няма да закъснеят много.

Не ми пука, ама на тебе като ти дадоха червено веднага писна и за отговор даде зелено, щото е по голям от тебе, а на по малките бичиш червено, айде заминавай
 
От: Левски или ЦСКА

Не търси грешки ви песането ми щото аз не съм толко заблуден като тебе и ние си правя проверка . Ти не си никъв запалянко щом не те интересува футбола а само твоя обор. И защо си толкова маргенализиран сома ти си знаеш, но не ми давай наклон на хоя ако обичаш, нито си ми на акъла нито на ...

С тия купешки лафове баба ми си бършеше дупето едно време. С това закривам моето участие в темата за тази вечер, а най-вероятно и завинаги. Що се касае до това дали съм ти на "акъла" ХАХАХАХАХАХА чао чао!
 
От: Левски или ЦСКА

Много ме кефи как футболните запалянковци се асоциират с отбора, въпреки че нямат общо с него. Това е някакъв психологически феномен :lol: Все едно аз да си втълпя, че съм фен на първа инвестиционна банка и да почна да се гордея с това, че е ставала банка на годината през 2012 (примерно) и има не знам си кви награди.
 
От: Левски или ЦСКА

С тия купешки лафове баба ми си бършеше дупето едно време. С това закривам моето участие в темата за тази вечер, а най-вероятно и завинаги. Що се касае до това дали съм ти на "акъла" ХАХАХАХАХАХА чао чао!


Не ставаш за обсъждане, мажоретка, футбола не е само скандиране на фаворита, аз специално го намирам за много красив спорт, но не съм като тебе, да шия лозунги и да правя зулуми за противника. Скачай, викай, дери си гърлото за твоя отбор, щом ти е толкоз акъла и се мислиш за богонамазан, действай като истински тиквоч и ще ти дадат грамота, може би :lol:
 
Re: От: Левски или ЦСКА

За мен футбола има само едно значение - Eurofootball (букмейкърът):)

Ето това е. Хората гледат по различен начин на това. Едните гледат футбол, другите искат да печелят от еврофутбол. Както и клуба гледа на хората като ходещи парички, които помагат финансово на отбора, собствениците и да има за салфетки. :)
 
От: Re: От: Левски или ЦСКА

Ето това е. Хората гледат по различен начин на това. Едните гледат футбол, другите искат да печелят от еврофутбол. Както и клуба гледа на хората като ходещи парички, които помагат финансово на отбора, собствениците и да има за салфетки. :)

Ами то като се замислим и много от мачовете зависят от букмейкърите. Те натискат най-здраво за това какво ще се случи в мача, защото футбола е най-гледаният спорт и съответно залозите вървят здраво.
 
От: От: Левски или ЦСКА

Фенове на ЦСКА биха деца, защото са от Разград

такива малоумници са по-голяма част от "феновете"
каквито феновете, такива и отборите :lol:

Кое точно ти е смешно, извинявай??

Сериозно ли използваш такъв тип акценти, за да си мерите пижките, дали са сини или червени?

Няма да отбелязвам колко сини малоумници познавам, когато става въпрос да спорят и да се обиждат с други малоумници! А иначе, когато не е въпрос за цветове и отбори са супер точни пичове.
 

Горе