Левски съблякоха и изгониха Петев

От: От: От: От: Re: От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Гарантирам ти, че тези момчета са много наясно с футбола. От къде знаеш, че са "надрусани смешници"? Това са хора, които ходят навсякъде с агитката(точно тези които бяха там!) дори и да отиде в някое село да играе или на луната, те ще са там.

Това, че ходят по села и градове да вандалстват, не ги прави наясно с управлението на отбор.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Управлението на един отбор се познава по резултатите. Всеки, който е запознат с историята на футболен клуб Левски, знае какво е дал той на българския футбол. От пет и повече години в този клуб има монопол и потъпкване на чисто човешки права. Мога да изброявам стотици далавери провокирани от един червен адвокат, на който сигурен съм всички знаят името. Стигна се до отпадане от непретенциозни отбори тип ала босненския Сараево и казахстанския Иртиш Павлодар. Големи имена като Станимир Стоилов, Димитър Димитров (Херо) и Георги Иванов (Гозно) дори не искат да чуят за връщане в Левски, а половината добри футболисти бяха разпродадени за жълти стотинки на разни провинциални отборчета. Въпреки всичко публиката прости и подкрепя отбора до край. Хвърлят се десетки хиляди левове за хореографии, организация на гостувания и тем подобни. Децата по училищата започнаха да събират стотинки за да се шият знамена в подкрепа на отбора, страст която някои тикви няма да осъзнаят дори след хиляди години, най-малкото защото са тесногърди и лишени от човешки чувства. Малката светлина в тунела бе един сърбин, който поне имаше смелост да излезе и да обяви пред медиите, че иска обновяване на отбора, но получава категоричен отказ, нямало пари.

Едно нещо беше останало неопетнено и това е футболен клуб Левски, а не ПФК Левски АД, но за съжаление дойде време, в което този свят тим стана за посмесище. Управлението срина Левски със земята и той стана един от най-комичните отбори в А група, а това е тъжна вест за милиони граждани в София, Пловдив, Варна, Бургас и всички градове, където синята идея живее. Поредната тъмна сделка бе опропастена от неколцина смели момчета, които не издържаха чисто психологически и казаха НЕ НА ГАВРАТА С ЛЕВСКИ, дали са лумпени или гамени може да се види на стадиона, където те дават сърце и душа за Левски София.

Драскачите, псевдо моралистите и комунягите просто нямат място в този спор, тъй като те нямат сърце и са гледали мачове само по телевизията, което е много по-различно от това да похрачиш последните си пари за билет.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Аз съм от другия лагер, но не мога да съдя хора,които си обичат отбора и не искат някакви смешници да се подиграват с тях.
Дали са им адекватни действията - въпрос на гледна точка.
Тези, които управляват държавата да не би да са по-адекватни?
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Аз съм от другия лагер, но не мога да съдя хора,които си обичат отбора и не искат някакви смешници да се подиграват с тях.
Дали са им адекватни действията - въпрос на гледна точка.
Тези, които управляват държавата да не би да са по-адекватни?



Павлин радвам се, че разсъждаваш правилно тук не става въпрос за Левски или Цска, а за хора, които се гаврят с теб и ти си длъжен да мълчиш. И в Цска има елементи, които смятат, че едва ли не притежават клуба, а той не е техен той е на такива като тебе и цялата публика, която си дава душата само и само да жънат успехи.

P.S.

За тия дето управляват държавата думи нямам!
 
Последно редактирано:
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Лично аз съм заклет цесекар и ненавиждам отсрещния лагер, но този път колкото и трагично да изглежда, мисля, че постъпиха правилно. С години, феновете се опитваме да налеем малко акъл на собствениците - декларации, транспаранти, плакати и всякакви други неща, но те "умело" игнорират културните ни начини за израз на несъгланост с управлението на ръководствата или дадено решение, което са направили. Разбирам да ставаше дума за еднократна постъпка и да кажем, че не трябва да се месим в решенията на ръководството. Тогава бихме могли да съдим "феновете на синия отбор", но всяка година се наблюдава едно и също - за една година се сменяват 3-4 наставника + 20-30 футболиста - никакъв футбол и т.н. Именно поради тази причина трябва да се действа по-радикално. За да се сетят МУТРИТЕ...ЪЪЪ.. БИЗНЕСМЕНИТЕ... че действията им няма да останат ненаказани и че не мога да правят каквото си поискат с национални институции, каквито са ЦСКА и левски. За съжаление такова им, е умственото ниво и от друг начин не могат да разберат. И за съжаление не става дума само за собствениците на отборите, ами и за политиците и всички останали хора, които работят "за държавата"...
 
От: От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Лично аз съм заклет цесекар и ненавиждам отсрещния лагер, но този път колкото и трагично да изглежда, мисля, че постъпиха правилно. С години, феновете се опитваме да налеем малко акъл на собствениците - декларации, транспаранти, плакати и всякакви други неща, но те "умело" игнорират културните ни начини за израз на несъгланост с управлението на ръководствата или дадено решение, което са направили. Разбирам да ставаше дума за еднократна постъпка и да кажем, че не трябва да се месим в решенията на ръководството. Тогава бихме могли да съдим "феновете на синия отбор", но всяка година се наблюдава едно и също - за една година се сменяват 3-4 наставника + 20-30 футболиста - никакъв футбол и т.н. Именно поради тази причина трябва да се действа по-радикално. За да се сетят МУТРИТЕ...ЪЪЪ.. БИЗНЕСМЕНИТЕ... че действията им няма да останат ненаказани и че не мога да правят каквото си поискат с национални институции, каквито са ЦСКА и левски. За съжаление такова им, е умственото ниво и от друг начин не могат да разберат. И за съжаление не става дума само за собствениците на отборите, ами и за политиците и всички останали хора, които работят "за държавата"...

Пробуждане на гражданска съвест или не това са фактите, такива каквито колегата от цска ги описва!
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Re: От: Левски съблякоха и изгониха Петев

От къде знаеш, че са "надрусани смешници"?

Той не знам дали знае, ама аз знам. Един от най- активните е от моя град и ти гарантирам, че си е наркоман отвсякъде. Доколкото знам и продава. Другите така като ги гледам се съмнявам да са библиотекари. Крайно селска постъпка си беше това, не може да не го признаете колкото и да сте против Батков, Петев или който и да е.
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Той не знам дали знае, ама аз знам. Един от най- активните е от моя град и ти гарантирам, че си е наркоман отвсякъде. Доколкото знам и продава. Другите така като ги гледам се съмнявам да са библиотекари. Крайно селска постъпка си беше това, не може да не го признаете колкото и да сте против Батков, Петев или който и да е.

Този "наркоман" от твоя град и другите момчета реализираха на практика това, което се кани всеки фен на Левски зад телевизора. Разликата е, че едните са герой пред екрана, а другите предприемат ефективни действия, това цялата драма! Селкса постъпка ... Едва ли!
 
От: От: От: От: Re: От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Той не знам дали знае, ама аз знам. Един от най- активните е от моя град и ти гарантирам, че си е наркоман отвсякъде. Доколкото знам и продава. Другите така като ги гледам се съмнявам да са библиотекари. Крайно селска постъпка си беше това, не може да не го признаете колкото и да сте против Батков, Петев или който и да е.

Охо, и ти ли си от Перник :) И аз го познавам... аз съм от другите:


252188_149025598502348_7157076_n.jpg

Старичка снимка... ма още познавам дъртите хулигани из агитките.. не само червената и синята :) .. Никога никой не си е позволявал да нахлуе на пресконференция.. изложиха се.. като кифли.. Ако бехме изгонили Гочето навремето.. както вие изгонихте тоя младеж? Много объркани момчета
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Хаха от Перник съм да, а ти явно се сети за кого говоря. Вече имате инфо от два независими източника, че сред извършилите "абордажа" наистина има наркомани. Не за друго го казвам, ама след тая случка всички подкрепящи действието се правят на ощипани като някой каже, че тея мега ултраси не са най- добрите и интелигентни хора на света и се почва "абе вие от къде ги знаете какви са!?"


bgtifo, ще ми кажеш ли какво чак толкова геройско са извършили феновете и каква ще бъде ползата за Левски? Първо, Петев както и да го гледаш не е лош треньор. В Левски в момента по- добър няма да дойде. Второ, имаш ли представа тая случка колко зле се отразява на реномето на отбора и как смяташ, че това ще повлияе на сегашните и потенциалните спонсори?
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

bgtifo, ще ми кажеш ли какво чак толкова геройско са извършили феновете и каква ще бъде ползата за Левски? Първо, Петев както и да го гледаш не е лош треньор. В Левски в момента по- добър няма да дойде. Второ, имаш ли представа тая случка колко зле се отразява на реномето на отбора и как смяташ, че това ще повлияе на сегашните и потенциалните спонсори?

w1nner кой е наркоман, кой продава и така нататък решават компетентните органи (полиция, следствие, прокуратура, съд) и мене това въобще не ме вълнува всеки си има глава да си мисли. Геройството на феновете е, че най-после защитиха позициите си, а не както обикновено сме свикнали да седим и да гледаме безучастно. Въобще не ме интересува как това ще отрази не реномето на шайка безобразни наемници, които съсипаха най-големия отбор в България, а именно Левски. Не ми пука, че тия тъпанри дето взимат по 30 бона месечна заплата, щяли да страдат, тъй като това не е Левски този, който по-възрастните фенове познават и искат да гледат. Не ме касае и лъжеца Петев, който твърди, че никога не е казвал в интервю, че е от цска, защото това не е вярно, казвал го. За съжаление не мога да ти извадя интервюто, но рано или късно и това ще стане.

И искам да те попитам теб и съграждина ти от Перник не смятате ли, че в един спор има две страни. Не е ли вулагрно и неморално тайно да изгониш един треньор, без да му дадеш шанс да обясни какво се случва било то на пресконференция или на друго място. Защо според теб не дадоха дума на Йоканович да обясни поради какви причини са му прекратили договора с Левски. Този отбор не е благотворително дружество, в което да пристигат разни недоказали се "спецове", тъй като има достатъчно истински левскари, които стоят без работа, а са три пъти по кадърни от тоя тарикат Петев. Нямам друго какво да добавя, тъй че няма смисъл да влизам в по-нататъчен диалог.

P.S.

Само в подкрепа на аргументите си ти давам ей тоя линк http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?category=107&video_page=1&playlist&video=59872 където Батков машиниста обяснява, че несъзнатално са игнорирали феновете (с други думи са скрили , че са изгонили Йоканович). А нали се сещаш, че когато игнорираш феновете на Левски София не е здравословно ако ще не машинист да си, а танкист! Последните фенове сваляха правителства едно време, пък камо ли да се дадат на някъкъв алчен бизнесмен с афинитет към партията майчица.

Цитирам "По лошото е, че имаше достатъчно време да се подготви левскарската общност за това назначение и това е грешка на ръководните фактори, но отговорността е моя".

Може още да си пишеме ако искаш аз имам свободно време, ама май нЕма смисъл!
 
Последно редактирано:
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

bgtifo и аз да бях собственик на Левски и аз щях да си правя квото искам, без да ми пука за фанатиците опс сори феновете
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

bgtifo и аз да бях собственик на Левски и аз щях да си правя квото искам, без да ми пука за фанатиците опс сори феновете

Не знам uphero това си е твоето мнение, аз моето го споделих. И не знам защо сега трябва да обиждаме хората. Според теб над милион българи са фанатици, ами хубаво нека да твоето. А що се отнася до собственика на Левски язък, че си си сложил такъв подпис (визирам На ви комунизъм) здраве да е!

9b0d090c92b39b1aa4a71aacf961a922_M.jpg


Ето ги и лошите фанатици!

865c0c0b4ab0e063e5caa3387c1a874191c7efa093943f4b048f56ef9f6ed38b.jpg


И благородникът Батков
 
Последно редактирано:
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Нито знам кой е собственик нито ме интересува, и да съм казал, че всички фенове са фанатици?
Говорех за 'ултрасите' или както там се наричат
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

шшш, ае сваляй фанелката, бе ей чорбар айдъ бе:)
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Проблемът на българските фенове като цяло е, че се мислят за по- важни отколкото са в действителност. Ма какви сте вие, че някой да ви дава обяснения какво и кога прави? Има си собственик на отбора, той си решава какво да се случва с клуба, на вас ако не ви изнася просто не ходите на мачове и готово. Кажи ми къде другаде си видял собственик на един клуб да пита феновете дали може да назначи даден треньор? Е, що си мислиш, че точно в Левски това трябва да се случва?
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Проблемът на българските фенове като цяло е, че се мислят за по- важни отколкото са в действителност. Ма какви сте вие, че някой да ви дава обяснения какво и кога прави? Има си собственик на отбора, той си решава какво да се случва с клуба, на вас ако не ви изнася просто не ходите на мачове и готово. Кажи ми къде другаде си видял собственик на един клуб да пита феновете дали може да назначи даден треньор? Е, що си мислиш, че точно в Левски това трябва да се случва?

Личи си колко разбираш...
Феновете са фенове до гроб, а собственика е до време. Нито един собственик не е спечелил битка с феновете, защото те се борят с любов, вяра и принципи, докато собственика с пачки, лични интереси и тн. И в България и в света феновете имат мнение, собственика винаги ще се съобрази с тяхното мнение, въпроса е каква сметка ще плати. Дали ще ги чуе доброволно или ще му се наложи да ги чуе.
Пресен пример са Бед Блу Бойс
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Проблемът на българските фенове като цяло е, че се мислят за по- важни отколкото са в действителност. Ма какви сте вие, че някой да ви дава обяснения какво и кога прави? Има си собственик на отбора, той си решава какво да се случва с клуба, на вас ако не ви изнася просто не ходите на мачове и готово. Кажи ми къде другаде си видял собственик на един клуб да пита феновете дали може да назначи даден треньор? Е, що си мислиш, че точно в Левски това трябва да се случва?

Ти от къде знаеш какъв е проблема на българските фенове, само това ми кажи. Ти кога за последно беше на мач, кой отбор подкрепяш разкажи да чуеме. Само в балкански страни като България, Сърбия и Хърватия (както е случая с Динамо Загреб) може да се случи така, че собствениците да не се интересуват от мнението на феновете. Толкова ти разбира главата от футбол щом не си разбрал, че във всяка една бяла страна ръководството цени мнението на привържениците си и се съобразява с исканията им. Аз като не знам нещо си мълча, защото в противен случай се излагам пред хората, не ми се вярва ти да искаш да се излагаш, така че по-добре недей.

P.S.

ФУТБОЛЪТ Е ЗА ФЕНОВЕТЕ НЕ ЗА РЪКОВОДСТВОТО! ТИЯ ФЕНОВЕ ДРАГИ ПЪЛНЯТ КЛУБНАТА КАСА, А ДАЛИ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ МЕ СМЯТАТ ЗА ВАЖЕН МИ Е ПРЕЗ К...
 
От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Нито знам кой е собственик нито ме интересува, и да съм казал, че всички фенове са фанатици?
Говорех за 'ултрасите' или както там се наричат



Е тия на снимката с трибагрениците са ултраси приятелю. Лошото е, че не си направил труда да разбереш кой е собственикът на Левски но се изказваш като последна инстанция е това не го разбирам вече. Жалкото е, че и ти както много журналисти не правиш разлика между ултраси, хулигани, фенове и семкари ама какво да направя. Пак ти казвам ти си имаш мнение и си го пишеш, аз също имам и ти отговарям с аргументи, които няма как да обориш освен ако не се заяждаме, но се надявам да не е така.

P.S.

А колегите ти дето твърдят, че това не се е случвало никъде са в много сериозна грешка и пак е така си отбиват времето по форумите пишейки глупости. Най-пресен пример за недоволство на чужди фенове е мача Партизан-Лудогорец, където фен на Партизан свали капитанската лента на играч след мача пред очите на треньорския щаб, полицията и още около двадесет хиляди човека. Ама ти това не си го видял, защото така ти изнася.

http://www.dnevnik.bg/video/2013/08/07/2118122_video_nedovolen_fen_otne_lentata_na_kapitana_na/
 
От: От: Левски съблякоха и изгониха Петев

Ти от къде знаеш какъв е проблема на българските фенове, само това ми кажи. Ти кога за последно беше на мач, кой отбор подкрепяш разкажи да чуеме. Само в балкански страни като България, Сърбия и Хърватия (както е случая с Динамо Загреб) може да се случи така, че собствениците да не се интересуват от мнението на феновете. Толкова ти разбира главата от футбол щом не си разбрал, че във всяка една бяла страна ръководството цени мнението на привържениците си и се съобразява с исканията им. Аз като не знам нещо си мълча, защото в противен случай се излагам пред хората, не ми се вярва ти да искаш да се излагаш, така че по-добре недей.

P.S.

ФУТБОЛЪТ Е ЗА ФЕНОВЕТЕ НЕ ЗА РЪКОВОДСТВОТО! ТИЯ ФЕНОВЕ ДРАГИ ПЪЛНЯТ КЛУБНАТА КАСА, А ДАЛИ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ МЕ СМЯТАТ ЗА ВАЖЕН МИ Е ПРЕЗ К...


Едно е да цениш мнението на феновете, друго е феновете да опитват със сила да налагат мнението си. Хората на ръководни постове във футболните отбори затова са там, за да вземат те решенията. Силно се съмнявам, че бандата утрепки, която се появи на пресконференцията, разбира повече от футбол от ръководните фактори в Левски. Те хората неслучайно учат с години спортен менинджмънт.

Ако толкова те интересува, от българските отбори съм фен на местния "Миньор". Не съм от най- запалените ултраси, но редовно ходя поне на домакинските мачове. Когато мога, разбира се. На нашата агитка й се носи много лоша слава, между другото, но такава простотия никога не е правила.
 

Горе