Левче за клик от ETARGET.

От: Левче за клик от ETARGET.

Ами "големите" ползват рекламодатели като Етаргет, Изиадс, Гугъл и др. за "пълнеж" - да попълват свободните позиции. Принципно приходите им са от директните рекламодатели...
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Специално Novatv.bg доста срамно по 24 часа въртят реклама на ETARGET.. доста несериозно за голяма медия с рекламен отдел. и като се види колко са изкарали... :shock:
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Специално Novatv.bg доста срамно по 24 часа въртят реклама на ETARGET..
Явно такъв им е рекламният отдел....
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Здравейте,
не знам дали е тук мястото, но искам да попитам за български сайтове пей пер клик, които наистина изплащат сумите?
Благодаря предварително
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Някакъв късмет си извадил .. зарязвай eTARGET и хващай Adsense с кликове над 2 EUR.
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Някакъв късмет си извадил .. зарязвай eTARGET и хващай Adsense с кликове над 2 EUR.

Само ,че не е толкова лесно ...
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Така е прав си, но е възможно .. аз съм получавал преди години кликове от над 5 EUR, за това съм 100 % сигурен, че всичко е възможно стига да знаеш как!
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Така е прав си, но е възможно .. аз съм получавал преди години кликове от над 5 EUR, за това съм 100 % сигурен, че всичко е възможно стига да знаеш как!

Идеята е ,че ако някой ползва eTARGET най-вероятно е за сайт на Български и там такива кликове от гугъл са малко вероятни.
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Да, но пак можеш да направиш нещо и с български сайт.
1. Импресиите от български сайт.
2. Кликовете от insurance related blogs и т.н.

Отново казвам, всичко е възможно стига човек да знае как и да се e поинтересувал.
 
От: От: Левче за клик от ETARGET.

Аз съм доволен от etarget всеки месец автоматично си получавам натрупаната сума стига да не под 50 лв,и за уточнение на другите не плащат на имперсии а на клик можеш да имаш 1 милион имперсии на месец а само 1000 клика това зависи от хората.:) дали ще кликнат на рекламките
 
От: От: Левче за клик от ETARGET.

Аз съм доволен от etarget всеки месец автоматично си получавам натрупаната сума стига да не под 50 лв,и за уточнение на другите не плащат на имперсии а на клик можеш да имаш 1 милион имперсии на месец а само 1000 клика това зависи от хората.:) дали ще кликнат на рекламките
От какво точно си доволен? Пък и ка се правят 50 лева на месец от кликове по 1 стинка? Зашщото и такива има не малко.
 
От: От: Левче за клик от ETARGET.

С 25-35 000 на ден преди съм правел от техни банери по 250 лв. на месец, ама нямаше смисъл и ги разкарах. :D

Пък и ка се правят 50 лева на месец от кликове по 1 стинка?
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Пфу, аматьори. Аз за 1 400 000 импресии съм изкарала 25лв :D :D
 
От: Левче за клик от ETARGET.

Покрай избори ВИНАГИ има подобни цени за рекламни банери. На предишните избори от адсенс имаше по 3 евро на клик, даже знам кои реклами бяха- тези на ДСБ. :D
 
Re: От: Левче за клик от ETARGET.

Покрай избори ВИНАГИ има подобни цени за рекламни банери. На предишните избори от адсенс имаше по 3 евро на клик, даже знам кои реклами бяха- тези на ДСБ. :D

Да, на изборите и директната реклама е с други числа, някъде дори двойно. ;) :) За жалост, до интернет стигат малко от бюджетите им. Може да си представим колко реално се дава, щом реално 4-5% е за интернет популяризацията. :)
 

Горе