Легално ли е да се предлага тази услуга на сайт?

И все пак не бих си го пльоснал това като услуга на оригиналния сайт, по-скоро бих ползвал един от онея платените Wix или подобни. И доколкото знам българи не го правят това, предимно руснаци. Атакуват американци и британци, понеже те са сравнително плоски и като коне с капаци и не се усещат.
 
На личния си профил в Gab.ai ще опитам да демонстрирам колко тъпи са хората. Преди стана случайно, сега ще го пробвам нарочно, не знам дали ще стане, но ако се получи - ще постна скриншот.
 
Очевидно в троленето има хляб. Също и смятам, че ако тролиш известно време някой, реално можеш да го брейнуошнеш. Може да почне да вярва на глупости.

Примерно, както навремето Бай Тошо изтроли българите като им наговори глупости, че след ядреният взрив в Чернобил - България не била застрашена изобщо. Може би днес ако Бай Тошо беше жив, щеше да е добре да го срещнем със Стилиян Петров, да му го каже това в очите.
 
Последно редактирано:
А този сайт е gab.com
Регистрирах се и първите 2 минути в които скролвах из него се смях колкото за последната една седмица.
 
А този сайт е gab.com
Регистрирах се и първите 2 минути в които скролвах из него се смях колкото за последната една седмица.
Сайтът отдавна е потвърден kosher. Ползват го за профайлинг на крайно десни ветерани от САЩ. Преди три месеца получиха инвестиция от 5 милиона долара от неизвестни донори.
 
Що да е за коша.

@NEROMARE Е за това ти говоря, има хляб. Само трябва да се намери кой да плаща.
83 коментара вече. Същото го направих и във Фейсбук онзи ден. Постнах леко провокативен коментар в група и ме докладваха сто човека, но преди да ме баннат събрах около 90 коментара за 1 час.

Постнах снимка на дядка как лови риба и написах "Дъртак лови делфини и 100-килограмов сол на вълнолома". Надъхаха се защитниците моментално.

От друга страна това не е добре. Виждам какви овце гласуват. Същите тези. На изборите гласуват лесно вярващи балъци.
 
83 коментара вече. Същото го направих и във Фейсбук онзи ден. Постнах леко провокативен коментар в група и ме докладваха сто човека, но преди да ме баннат събрах около 90 коментара за 1 час.

Постнах снимка на дядка как лови риба и написах "Дъртак лови делфини и 100-килограмов сол на вълнолома". Надъхаха се защитниците моментално.

От друга страна това не е добре. Виждам какви овце гласуват. Същите тези. На изборите гласуват лесно вярващи балъци.

Това се опитах и аз да ти кажа. Хора който не мислят са лесна рибка, за хора с кофти мисли. Ако пойскаш и ти сам виждаш може да се направи успешен бизнес, разбира се трябва да се пипнат няколко фактора но ... като цяло защо не. Продва се всичко днешно време, по-рано колега от форума беше пуснал услуга за ПОЗИТИВНИ ревю-та, защо да няма и обратното примерно. Колко доволни има, има 3 пъти повече недоволни ... яко пари се крият в това.
 
Манипулирането е лесно. Това е най-вече поради факта, че много прости хора има, както и лесно поддаващи се на емоции и страсти. Бизнесът в тази насока е с много голям потенциал. Сега е малко дърварски, но върши работа. Ходи един по мангалските махали и зарибява (разбирай купува) главатарите, като те вече разпределят по веригата на долу. Ходят по някакви не малки регионални бизнеси и организации да зарибяват собствениците (тук пари не, но обещания и взаимни облаги в най-добрия случай, защото има опция и със заплахи), а те от там служителите си и така. Примитивна история. Няма го истинското, иновативното. И тук идва това решение. :) Но за 100% ефективност има, ако е затварящ елемент - демек преди това е имал други впечатления. Да речем малко се "поотпуснат" партиите и направят тук таме някакви благотворителни действия, дарения, строителства, спонсорско.
 
Това се опитах и аз да ти кажа. Хора който не мислят са лесна рибка, за хора с кофти мисли. Ако пойскаш и ти сам виждаш може да се направи успешен бизнес, разбира се трябва да се пипнат няколко фактора но ... като цяло защо не. Продва се всичко днешно време, по-рано колега от форума беше пуснал услуга за ПОЗИТИВНИ ревю-та, защо да няма и обратното примерно. Колко доволни има, има 3 пъти повече недоволни ... яко пари се крият в това.
Тема за позитивни ревюта — това е дори по-лошо от моето. На практика е същото като манипулиране на вота на изборите. В Yelp повечето ревюта на ресторанти са фейк, наскоро хванаха няколко големи ресторанта да го правят. Същото и стана и с клиповете на Justin Bieber — оказа се, че повечето от лайковете и гледанията на последните му песни са били ботове.
 
Последно редактирано:

Горе