Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

uni-web

Well-Known Member
Офтопиккккккк:

Блинки, Кулл, хубави са промените, само плс. да не ни натикате съченджина, че няма мога го преживея с такъв дизайн, ще трябва 1 година да се свиква. :D
 
Re: Дава ли малкия град предимство

Офропик
Това е пример как модата през 8 години се върти... Цяла сутрин гледаме други форуми най модерните им скриптове (вбюлетин 5, xenforo) са върнали на мода така наречения легаси (класически) дизайн за форум с информация за потребителя от ляво като модерен и затова с Блинки решихме да тестваме как ще така :) радвам се че ви харесва

няма да слагаме вбюлетин 5ца докато четворката се поддържа като знам как работят вбюлетин очаквам минимум в следващата година и половина да има пълна поддръжка за версия 4 и да не се налагат промени освен козметични по дизайна

а уариор форума си е на троика още
 
От: Re: Дава ли малкия град предимство

По-свжо е определено, но някак изведнъж като видях и луднах. :D
Офропик
Това е пример как модата през 8 години се върти... Цяла сутрин гледаме други форуми най модерните им скриптове (вбюлетин 5, xenforo) са върнали на мода така наречения легаси (класически) дизайн за форум с информация за потребителя от ляво като модерен и затова с Блинки решихме да тестваме как ще така :) радвам се че ви харесва

няма да слагаме вбюлетин 5ца докато четворката се поддържа като знам как работят вбюлетин очаквам минимум в следващата година и половина да има пълна поддръжка за версия 4 и да не се налагат промени освен козметични по дизайна

а уариор форума си е на троика още
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

На мен много ми допадат промените. Поздравявам ви за тях!
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Аз също се радвам на промените. Харесват ми!
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Браво! и на мен ми допадат.
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Промени ли, аз ли не ги виждам :D
ха, много съм ненаблюдателен значи
 
От: От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Намаляй пиенето, аз си помислих, че съм прекалил като видях :D
Промени ли, аз ли не ги виждам :D
ха, много съм ненаблюдателен значи
 
Хъм май на това трябва да му кажем добре свършена работа :) Който е видял му харесва, а на останалите толкова им пасва и им се струва естествено че не правят разлика :)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Мен малко ме дразни чесно казано.. свикнал съм да чета през целия ред и тва ся ме дразни малко.. предполагам, че ще свикна
 
От: Re: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Хъм май на това трябва да му кажем добре свършена работа :) Който е видял му харесва, а на останалите толкова им пасва и им се струва естествено че не правят разлика :)

Аааааа, веднага забелязвам всяка промяна, но в случая се съмнявах дали не се дължи на някакво особено настроение на Maxthon-a? :lol:

Направих му силна реклама и можеше да се е възгордял и съответно превъртял. :roll:
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Предишното беше различно и на мен ми харесваше. Сега е просто еднакво като с всички или повечето форуми. Сливане с масата, с което също се свиква де.

:beer:
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Така ми харесва супер е 8)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Аз лично се изненадах от промяната, но няма лошо :)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Супер е! И на мен ми харесва ;)
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Аз го забелязах чак днес! :D Яко е, браво!
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

И на мен много ми харесва промяната. Даже тази седмица си го мислех това, че така някак е по-привично, когато информация за потребителя от ляво. :) Четете ми мислите :|
 
От: Леки промени в дизайна на Предприемач.ком

Блинки, куулайс, сега ще регна домейна predpriemaTch.com и ще ви удрям конкуренция с недоволните от редизайна.




Шегувам се. Промяната е супер. Много по-пригледно е.
 

Горе