Лесен начин за печелене

От: Лесен начин за печелене

смешник .... искаш ли да направя така че да те баннат???
 
От: Лесен начин за печелене

не беееее да го баннат от това там за точките ;) не от форума :) Аз съм сигурен че той повече няма да стъпи ;)
 
От: Лесен начин за печелене

"Вижте това и сами ще се сетите за какаво става въпрос"

Бобе, колко мъка има по този свят. Не знам на къде е тръгнал света, ама хакер да прави такива глупости из форум...не говори за добро развитие на нещата.
 
От: Лесен начин за печелене

Аз ше му дам на момчето един лесен начин за печелене - яко контент и много връзки и е перфектен. И така на 20тина проекта и току виж излезе нещо. Какво по лесно от това? :)
 
От: Лесен начин за печелене

Добър е начина на пича. Един сайт с 1000 уникални на ден може да прави по 1 GSM дето струва 50-60 лева, което въобще не е зле :)
Даже смятам да пробвам с един да видя дали за 1 ден ще събера за 1 gsm :)
 
От: Лесен начин за печелене

Сайта,домейна и хостинга се продават !
домейна е супер
 
От: Лесен начин за печелене

"Вижте това и сами ще се сетите за какаво става въпрос"

Бобе, колко мъка има по този свят. Не знам на къде е тръгнал света, ама хакер да прави такива глупости из форум...не говори за добро развитие на нещата.

По принцип хакери се наричат хора, които са направили много и хубави неща за света - хора като Линус Торвалдс, Тим Бърнърс Лий и т.н.

Тези, които правят лошите неща се наричат кракери или по някакъв друг начин, но уви - журналистите наричат точно тях хакери, което е обида за истинските такива. А момченцето, пуснало тази тема, дори не може да направи една нормална уеб страница - на него най-много му подхожда званието ламер (леймър)

Код:
http://eclectical.wordpress.com/2008/08/06/що-е-то-леймър/
 
От: Лесен начин за печелене

Добър е начина на пича. Един сайт с 1000 уникални на ден може да прави по 1 GSM дето струва 50-60 лева, което въобще не е зле :)
Даже смятам да пробвам с един да видя дали за 1 ден ще събера за 1 gsm :)

Ама за какъв gsm става дума vodafone ли :)
 

Горе