Лесна и бърза печалба за хора ползващи Binance.

Когато поканите 5 човека минавате на левел 2. Ордерите скачат на 55, като колкото повече Ви расте балансът, толкова повече расте и печалбата.
Следващи 5 човека левел 3, по-висок процент от продажбите и т.н.
Печелите също и от това, което печелят последователите Ви.
1 левел под Вас 16%
2 левел 8%
3 левел 4%]

@Blinky пирамидите в кофата, нали не се пускаха тук.
 
@Blinky пирамидите в кофата, нали не се пускаха тук.
Правилно, чакам да видя дали ще има някакви доказателства, нещо по-конкретно. Както се случи наскоро с една друга такава тема за крипшто май беше. :)
 
Не опирам пистолет в главата на никой, който иска.

Пробвайте с $100 изчакайте 3 седмици, изтеглете си 100 и остсвете 100 да вдигат пак и ще видите сами, как ще набивате по 1000 после
Какво повече от това, и от левелите, дето е дал за пример, че е пирамида, първо ниво, второ ниво, трето ниво , алабалистики за ИДИОТИ.

A ти доказателства чакаш от автора да ти даде? Той е в култа, как ще каже, че е пирамида, като сам вкарва пари вътре.
 
Какво повече от това, и от левелите, дето е дал за пример, че е пирамида, първо ниво, второ ниво, трето ниво , алабалистики за ИДИОТИ.

A ти доказателства чакаш от автора да ти даде? Той е в култа, как ще каже, че е пирамида, като сам вкарва пари вътре.

Домейните са на по 2-3 месеца и тези валидатори не ги хващат добре, защото не намират нищо за тях.

Аз не знам защо във форума изобщо се толерират постове за MLM и скамове... Тези теми се индексират. Утре някой балък ще се хване на въдицата. После като дръпнат шалтера и изгори ще дойде да хейти крипто като цяло.
 
Какво повече от това, и от левелите, дето е дал за пример, че е пирамида, първо ниво, второ ниво, трето ниво , алабалистики за ИДИОТИ.

A ти доказателства чакаш от автора да ти даде? Той е в култа, как ще каже, че е пирамида, като сам вкарва пари вътре.
Не очаквах точно ти да се окажеш от малоумните потребители в форума?

Ако огледаш внимателно трите снимки, които съм пуснал свободно в поста, ясно ще видиш, как парички се теглят и си ми ходят на бинанс акаунта. Има си и датички, да не кажеш, че за от 2000год.

Какво доказателство повече ти трябва не знам. Може би да ги пускам по твоя адрес

Пирамиди, или не, аз си броя по $300 кинта на ден, а ти ходи пиши малоумни постове напред назад.
 
Домейните са на по 2-3 месеца и тези валидатори не ги хващат добре, защото не намират нищо за тях.

Аз не знам защо във форума изобщо се толерират постове за MLM и скамове... Тези теми се индексират. Утре някой балък ще се хване на въдицата. После като дръпнат шалтера и изгори ще дойде да хейти крипто като цяло.
Като шалтера бъде дръпнат ще съм първия, който да се погрижи темата са се заличи, и ще уведомя всеки от тийма ми да бяга. Докато не го дръпнат, ще си правя парички и всичко е 6+
 
По-малумен пост от този е само антивакс темата, и русоробите от темата за Украйна. Стига си писал глупости и темата да ходи в коша, пирамидите са за там.

Като шалтера бъде дръпнат ще съм първия, който да се погрижи темата са се заличи, и ще уведомя всеки от тийма ми да бяга. Докато не го дръпнат, ще си правя парички и всичко е 6+

И как ще бяга, като ще са си депозирали парите? Затуй МЛМ лайната и пирамидалните скамове се слагат в коша. "Извинявайте, ама , 1000$ долара, дето депозирахте , май няма да ги видите, но пък спечелихте 110$ , с депозита на 100$-те от миналата седмица - да сте влезли по-рано в пирамидата".
 
По-малумен пост от този е само антивакс темата, и русоробите от темата за Украйна. Стига си писал глупости и темата да ходи в коша, пирамидите са за там.

Какво аз трябва да правя, ти си последния човек на планетата, който ще ми казва.

Ако админите мислят, толкова ниско, като теб и са слепи, нека пускат в коша няма да ми се прецака схемичката хах.

Както казах, схемата си работи. В момента се правят хубави пари, споделил съм в правилен раздел.
Ако някой реши да изкара някой лев, както казах може да почне с $100 ще получи и $15 бонус. Всяка седмица да тегли по 30% след 3 седмици инвестицията е аут. Другото е чиста печалба.
 
Правилно, чакам да видя дали ще има някакви доказателства, нещо по-конкретно. Както се случи наскоро с една друга такава тема за крипшто май беше. :)
Пуснал съм нагледно снимки и от сайта и от бинанс акаунта ми. Повече от това, не знам какъв е метод за доказване, че работи. Може да пусн жокер
 
Ти ли ще и гарантираш на тея хора, че утре скамерите няма да ръг пулнат? Айде местете в коша тея лайна.
 
Ти ли ще и гарантираш на тея хора, че утре скамерите няма да ръг пулнат? Айде местете в коша тея лайна.
Ти верно си прекалено малоумен. Нямам интелектуалното ти ниво да се надвиквам с простаци.

Спри да ми спамиш темата, може да пишеш на админите на лично, както и да репортнеш още 50 пъти поста.

Не пиши повече тук, нямам времето да се разправям с мишоци.
 
Стига си скамвал хората тогава, темата е за коша, където обикновенно се местят подобни лайна. Като нямаш аргументи, почваш да обиждаш с лични нападки - нормално де, все пак си в култа.
 
Леле леле.. бахти кухото и неразбрано семе си, заклевам се. Не си ти човека да казва, кое - какво.
Казах да спреш да сереш в темата ми, неща да получавам известия от теб! Каза, каквото имаше да изсереш, сега дърпай от тука!
 
@Blinky хайде закривай темата, че с Българските другари не може да се излезе на глава.

Ще отлетя пак за следващите 3 год от тук, вместо да споря с идиоти.

Мерси за вниманието!
 
Бизнесмена, отговори на въпроса - утре като решът да дръпнат шалтера на домейна, и да почнат схемата с ловенето на балъци отново, ти ли ще върнеш 1000-те долара, дето са сложили? Тея пари трябва да дойдат отнякъде, идват от новите балъци. Затова сменят домейните толкова скоро, ако не може да проумееш, че това е пирамида и скам схема, нещата са дебели за тебе.


пс: @webmast367 нИдей, ще ни липсват такива теми, кой ще пуска млм пирамиди и схеми за балъци като се махнеш?
 

Горе