Лесна и бърза печалба за хора ползващи Binance.

Не бе, ти ще клепеш пропаганда и ще твърдиш небивалици, и искаш аз да ти пускам източниците? Много сме нахални май
 
Не бе, ти ще клепеш пропаганда и ще твърдиш небивалици, и искаш аз да ти пускам източниците? Много сме нахални май
VAERS и EMA са официалните правителствени бази данни, на САЩ и Европа съответно. Последните са доста подробни, може да видиш как вече стотици хиляди имат постоянни проблеми след боцкане, дори са ги класифицирали какви точно са.
VAERS и умрели броят... ЕМА не. Цял град избиха!
 
Дръпнах датата, ама се чудя ти дали отвори ваерс?


Те направо те закопаха бре докторе - и това е твоят източник, с който трябваше да убедиш форума, колко опасни са ваксините.

Results: Of 306,907,697 COVID vaccine doses administered during the study timeframe, 314,610 (0.1%) people reported any adverse event and 105,214 (0.03%) reported neurological adverse events in a median of 1 day (IQR0-3) from inoculation. Guillain-Barre Syndrome (GBS), and cerebral venous thrombosis (CVT) occurred in fewer than 1 per 1,000,000 doses. Significantly more neurological adverse events were reported following Janssen (Ad26.COV2.S) vaccination compared to either Pfizer-BioNtech (BNT162b2) or Moderna (mRNA-1273; 0.15% versus 0.03% versus 0.03% of doses, respectively,P<0.0001). The observed-to-expected ratios for GBS, CVT and seizure following Janssen vaccination were ≥1.5-fold higher than background rates.

И накрая те закопават с това:
However, the rate of neurological events after acute SARS-CoV-2 infection was up to 617-fold higher than after COVID vaccination.
617 пъти.

Европейската няма смисъл да я отварям - пращал съм я в темата преди месеци, процентите са същите.

Ти затова ли не искаше да го споделяш ти, че ще се изложиш като кифладжия?
 
Знаеш ли, колко време отне - 1 минута - ако един програмист може да ти дебънкне филмите и фантазиите, и смешните опити да плашиш форума, колко опасни са ваксините - не ти се получи с гнусните, мазни лъжи. И за какво неуко и тъпо човече става въпрос, сам да се дебункне и да се опровергае и заклейми като разпространяващ - невярна, гнусна, гадна и опасна дезинформация.
 
Не ми се отварят неща, които те опровергават, горното ми е достатъчно, да покажа на хората, що за лъжец си, и че разпространяваш неверни твърдения.

vaxtestimonies ahahaha - Статистиката не те изкефи нали, ясно го пише , в твоята сводка. А антиваксъри идиоти има навсякъде - както оная дето я чукат извънземните, така и такива като тебе, дето вярват квото им пуснат, един казал, втори чул, трети разбрал, че брата на сестрата на втората му жена умряла от ваксина.

Пък Израел много хубаво е направила, че не дава думата на разпространители на дезинформация и пропаганда. Тук до нас имам съсед, Данчо - не е добре с главата, заради объркана ваксина като бебе - искаш ли да ти направя едно видео с него, и да направим един сайт, да обясняваме и пропагандираме как ваксините за детски паралич, може да навредят, и да ползваме фейса му за насаждане на страх и отричане на науката.

То случаите що годе статистически няма разлика - P<0.0001.
 
Последно редактирано:
Не ми се отварят неща, които те опровергават, горното ми е достатъчно, да покажа на хората, що за лъжец си, и че разпространяваш неверни твърдения.
Не ти се отваря, ама вече знаеш, че не е вярно.
Май не ми се занимава с отпадъци повече днес, къпя се и верно отивам да пия.
Филмчето с евреите дори са го превели, нали все тях за пример ми давате... Ми гледайте, млади хора, станаха инвалиди! Застават с лицето си.
Файзър дори осъдиха един, че се оплакал! Те това е фашизъм.
Нямам против вашите "ваксини". Тъкмо ще оредеят задръстванията. Само нас не занимавайте!
 
С тъпи тролове всяващи страх и пропаганда не може да се води диалог явно , като изпраскаш някоя фалшива лъжа за ковид , направо ще ти пускам статистиката, твоята, дето показва колко са опасни.

Results: Of 306,907,697 COVID vaccine doses administered during the study timeframe, 314,610 (0.1%) people reported any adverse event and 105,214 (0.03%) reported neurological adverse events in a median of 1 day (IQR0-3) from inoculation. Guillain-Barre Syndrome (GBS), and cerebral venous thrombosis (CVT) occurred in fewer than 1 per 1,000,000 doses. Significantly more neurological adverse events were reported following Janssen (Ad26.COV2.S) vaccination compared to either Pfizer-BioNtech (BNT162b2) or Moderna (mRNA-1273; 0.15% versus 0.03% versus 0.03% of doses, respectively,P<0.0001). The observed-to-expected ratios for GBS, CVT and seizure following Janssen vaccination were ≥1.5-fold higher than background rates.

И накрая те закопават с това:
However, the rate of neurological events after acute SARS-CoV-2 infection was up to 617-fold higher than after COVID vaccination.
617 пъти!
 
Ама какво ме интересува филма с евреите - това е егати идиотската теза - същата логика, ще ти снимам Данчо, с умствена изостаналост. Не ме интересуват единичните случаи, те се ползват точно да промиват мозъците на идиоти като тебе. Като погледнем голямата картинка, и нещата стават смешни, ваксините са опасни, ако си с глава завряна в задника, и ти плямпат 12 души, с усложнения - идиота ще си точно това, ако не му предоставиш статистиката, и процентите с усложнения, стават P<0.0001
Results: Of 306,907,697 COVID vaccine doses administered during the study timeframe, 314,610 (0.1%) people reported any adverse event and 105,214 (0.03%) reported neurological adverse events in a median of 1 day (IQR0-3) from inoculation. Guillain-Barre Syndrome (GBS), and cerebral venous thrombosis (CVT) occurred in fewer than 1 per 1,000,000 doses. Significantly more neurological adverse events were reported following Janssen (Ad26.COV2.S) vaccination compared to either Pfizer-BioNtech (BNT162b2) or Moderna (mRNA-1273; 0.15% versus 0.03% versus 0.03% of doses, respectively,P<0.0001). The observed-to-expected ratios for GBS, CVT and seizure following Janssen vaccination were ≥1.5-fold higher than background rates.
However, the rate of neurological events after acute SARS-CoV-2 infection was up to 617-fold higher than after COVID vaccination.
 
Стига си ми вадил от гъза си някакви странички от нета. Дадох ти ОФИЦИАЛНАТА страница на VAERS, тя се отваря директно. Като се върна от купон ще ти дам и началната на ЕМА, щото е single page и не знам какво точно отваря при вас.

По-официално от това няма. Твойте доктори вземат пари, че да ви "ваксинират". Само споменавам. На процент са.
 
Vaers:
Results: Of 306,907,697 COVID vaccine doses administered during the study timeframe, 314,610 (0.1%) people reported any adverse event and 105,214 (0.03%) reported neurological adverse events in a median of 1 day (IQR0-3) from inoculation. Guillain-Barre Syndrome (GBS), and cerebral venous thrombosis (CVT) occurred in fewer than 1 per 1,000,000 doses. Significantly more neurological adverse events were reported following Janssen (Ad26.COV2.S) vaccination compared to either Pfizer-BioNtech (BNT162b2) or Moderna (mRNA-1273; 0.15% versus 0.03% versus 0.03% of doses, respectively,P<0.0001). The observed-to-expected ratios for GBS, CVT and seizure following Janssen vaccination were ≥1.5-fold higher than background rates.
However, the rate of neurological events after acute SARS-CoV-2 infection was up to 617-fold higher than after COVID vaccination.
 
Като разправям на Блинки, че сте безполезен плевел, и сте му обрасли някога читавото форумче...
По-бърже да ви бодат, и по много! Без това няма полза от вас! Мъчат се да правят задължително на всеки 3 месеца!
 
Results: Of 306,907,697 COVID vaccine doses administered during the study timeframe, 314,610 (0.1%) people reported any adverse event and 105,214 (0.03%) reported neurological adverse events in a median of 1 day (IQR0-3) from inoculation. Guillain-Barre Syndrome (GBS), and cerebral venous thrombosis (CVT) occurred in fewer than 1 per 1,000,000 doses. Significantly more neurological adverse events were reported following Janssen (Ad26.COV2.S) vaccination compared to either Pfizer-BioNtech (BNT162b2) or Moderna (mRNA-1273; 0.15% versus 0.03% versus 0.03% of doses, respectively,P<0.0001). The observed-to-expected ratios for GBS, CVT and seizure following Janssen vaccination were ≥1.5-fold higher than background rates.
However, the rate of neurological events after acute SARS-CoV-2 infection was up to 617-fold higher than after COVID vaccination.
 
@Blinky
Колега, какво става тука бе?

1. Темата няма нищо общо с това, за което се говори?
2. Темата е в кофа! Блокирайте коментари, или я изтрийте!
3. Може спокойно да се уреждат срещи за с*кс и на лично съобщение, или романтичен чат по скайп!
4. Тоя лешпер няма ли да му наложите някакви ограничения да се поуспокои малко, че се е превъзбудил много яко. Помня го все същия скучен и досаден трол и преди близо 3 години, когато за последно посетих форума.

Аз и много хора забелязват, че останаха само трол теми и абсолютно нищо полезно в форума, защо ли така става?
Всеки си бие шута..

Помня преди няма значение, какво ми трябва, беше пълно с хора да помогнат, пълно с полезни теми, пълно със съдържание, какво се е случило? Не е като да е свършило съдържанието, много от полезното е по кофите.

Хайде до след 5 години! Поздрави на всички!
 
@Blinky
Колега, какво става тука бе?

1. Темата няма нищо общо с това, за което се говори?
2. Темата е в кофа! Блокирайте коментари, или я изтрийте!
3. Може спокойно да се уреждат срещи за с*кс и на лично съобщение, или романтичен чат по скайп!
4. Тоя лешпер няма ли да му наложите някакви ограничения да се поуспокои малко, че се е превъзбудил много яко. Помня го все същия скучен и досаден трол и преди близо 3 години, когато за последно посетих форума.

Аз и много хора забелязват, че останаха само трол теми и абсолютно нищо полезно в форума, защо ли така става?
Всеки си бие шута..

Помня преди няма значение, какво ми трябва, беше пълно с хора да помогнат, пълно с полезни теми, пълно със съдържание, какво се е случило? Не е като да е свършило съдържанието, много от полезното е по кофите.

Хайде до след 5 години! Поздрави на всички!
Дай ми някакви рипорти, какво да ти махна от темата, което е офтопик, сори, но не я следя, а от време на време гледам някакви тагвания към мен. :)
 
received_533234661704893.jpeg

Пфу, че гаден тоя скам сайт.. за последната седмица 3 одобрени транзакции за $2500

Докато някои кавалчета лаят и друго не знаят аз ми се очертава за месеца да съм с $10000 напред, па нека ми скамне утре
 

Горе