Предлагам: Линкбилдинг, Копирайтинг, data entry и други

Какво използвате най-често за да си осигурите беклинкове ?

  • - уеб директории

  • - соц.мрежи (букмарк сайтове)

  • - директории за статии (артикъл директории)

  • - други


Резултатите ще са видими само след гласуване.
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

И аз искам да похваля колегата!

Изключително добра комуникация, бърза и качествена работа, полезен репорт за свършеното! - Всичко това на страхотна цена!

Препоръчвам!!!

Аз съм доволен от събмита в БГ директориите.

Сигурно ще ползвам и от другите услуги в бъдеще.

Отново ти намерих малко работа, пиши ми направо в скайпа да ти дам заданието.

Много съм доволен от услугата. Перфектно свършена работа, перфектно спазен срок и перфектно отношение. Удоволствие е да се работи с такива хора. Благодаря!

И аз да похваля човека :) . Бърза, в срок, свършена работа, перфектна услуга. Мога да кажа че единствено от Адуърдс съм виждал толкова трафик. Браво. Не вярвах че събмита е от толкова голямо значение, но от 5-10 посещения до над 100 дневно... :D

Благодаря!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

И аз да го похваля пича е супер точен и свестен, няма да съжалявате за нищо. :)
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Поръчах пренаписване на пробна статия. Страхотна работа, 100% уникално и много интелигентно написано. Пича е точен! :)
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Приятел пак излезе малко работа, пиши ми към 20:00/21:00 в скайпа да ти я метна.
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Поръчах пренаписване на пробна статия. Страхотна работа, 100% уникално и много интелигентно написано. Пича е точен! :)

Благодаря!

Приятел пак излезе малко работа, пиши ми към 20:00/21:00 в скайпа да ти я метна.

Ок, ще ти пиша :|
 
От: : Събмит - соц. мрежи и директории (БГ)

Здравейте, дали мога да се възползвам от услугата добавяне на сайт? Как мога да се свържа с Вас?

Благодаря
 
От: : Събмит - соц. мрежи и директории (БГ)

Здравейте, дали мога да се възползвам от услугата добавяне на сайт? Как мога да се свържа с Вас?

Благодаря

здравейте,
по skype или мейлa:
скайп: peter2222112
мейл: [email protected]

Поздрави!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Много съм доволен от статията и събмита! Препоръчвам момчето с 2 ръце.:D
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Още две поръчки изпълнени!
Бързо, точно и коректно!
Много съм благодарен и скоро пак ще използвам услугите ти!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

100% доволен от услугата. Коректно и бързо отношение!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Много съм доволен!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Въузползвах се от услигуте на колегата за събмит.
Доволен съм от работата и сериозното отношение.
Скоро ще се възползвам и от други услиги предлагани от него!
Лесно се работи със сериозни хора като него.
Препоръчвам!!!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Направих поръчка на колегата! Чакам резултат :)
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Аз съм много доволен от събмит в директории и социални мрежи. Бързо и най-важното с подробен отчет за свършената работа. Препоръчвам!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

За пореден път всичко мина по вода!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Много съм доволен от статията и събмита! Препоръчвам момчето с 2 ръце.:D

Още две поръчки изпълнени!
Бързо, точно и коректно!
Много съм благодарен и скоро пак ще използвам услугите ти!

100% доволен от услугата. Коректно и бързо отношение!

Останах доволен за пореден път от услугите на petrov321!!!

Много съм доволен!

Въузползвах се от услигуте на колегата за събмит.
Доволен съм от работата и сериозното отношение.
Скоро ще се възползвам и от други услиги предлагани от него!
Лесно се работи със сериозни хора като него.
Препоръчвам!!!

Направих поръчка на колегата! Чакам резултат :)

Аз съм много доволен от събмит в директории и социални мрежи. Бързо и най-важното с подробен отчет за свършената работа. Препоръчвам!

За пореден път всичко мина по вода!

Благодаря Ви!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Препоръчвам! Работи се лесно и ефективно! Ще ползвам отново услугите!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Аз използвам редовно услугите на колегата и винаги се работи много лесно и е много точен, всичко е както трябва - ПРЕПОРЪЧВАМ ГО !!!
 
От: Събмит в уеб директории, соц.мрежи, директории за статии | Пренаписване на СТАТИИ

Пиши ми на лично каква ти е цената за изграждане на сателитни сайтове?
 

Горе