Линкбилдинг в Stolica.bg

Todor Goleminov

Active Member
Здравейте.

Предлагат се различни пакети за колегите от форума в сайта Stolica.bg:

Линкове в съществуващи статии:
1 линк - 100лв
10 линка - 900лв
20 линка - 1500лв

Статии + линк с днешна или задна дата при уникални текстове подадени от вас и снимки (без видимост на начална страница или друг вид промотиране на статията)
1 статия + 1 линк - 200лв
10 статии + 1 линк във всяка - 1700лв
20 статии + 1 линк във всяка - 3000лв.

Линковете са вечни. Не се премахват след даден период!

При добавяне на втори линк - по договаряне.

Статии за PR с публикуване във фейсбук също се предлагат, но на други цени.

Столица.bg е най-големият регионален новинарски сайт за София.

При интерес можете да пишете и директно на [email protected]
 
Последно редактирано:
Линковете са вечни. Предлагат се банери, като мога да изпратя цени на ЛС.
За топ в категорията си можем да го направим като бонус за няколко при по-големите пакети.

Поздрави
 
Нещо, което авторът би трябвало да посочи в първия си пост
DA - 31 TF/CF -17/37
Надути цени до безобразие.
А това обяснява защо си го е спестил
 
Цените са височки за Бг пазара, но наистина ли мислите, че класирането зависи от метриките. Всеки с малко повече опит знае как са нещата реално
Метриките могат да се надуват изкуствено и класирането не зависи от тях. Те обаче дават сигнали и като имаш подозрения ровиш, докато не се опровергаят или се потвърдят. В случая наистина има доста спам линкове.
 
В случая наистина има доста спам линкове.
Виж аз не се занимавам с оптимизация за разлика от теб. Едно съм научил от математиката, която е и в основната и алгоритмите на търсачките. Думи като много, малко, доста, по малко, повече и т.н не значат абсолютно нищо, те са относителни. Да отворих безплатната версия на ahrefs.com и какво това, за мен спам линкове няма.
 
Виж аз не се занимавам с оптимизация за разлика от теб. Едно съм научил от математиката, която е и в основната и алгоритмите на търсачките. Думи като много, малко, доста, по малко, повече и т.н не значат абсолютно нищо, те са относителни. Да отворих безплатната версия на ahrefs.com и какво това, за мен спам линкове няма.
Ако отвориш платената ще видиш доста такива. Писах на човека с повече детайли, за да си прегледат нещата и да преосмислят концепцията си.

Тук мога да допълня, че е добре да disavow-нат всички китайски беклинкове, за да избегнат риска от бъдещи наказания.
 
Disavow не работи от 1 месец.. аз ъпдейтнах един списък и за 30 дни още се показват с гугъл сърч конзолата :0 имам около 100 000 спам линка.. от 9 хиляди уникални домейна.. обаче интересното е че сайта се нареди на 1 - 2 страница по доста ключови думи и носи трафик :D и все пак ги Disavownah..
 

Горе