Линкбилдинг на youtube клип? :shock:

nortrant

Well-Known Member
Някой правил ли го е?
възможно ли е мой клип да излиза винаги на първа позиция (или поне преди всички други)? :-o
 
От: Линкбилдинг на youtube клип? :shock:

Да, правят го много хора.

И понеже го правят много, е трудно да се ранкне видео, както и да се ранкне сайт. Разликата между ранкване на видео и на сайт е че youtube.com никога няма да бъде ударено заради кофти сео, за разлика от сайта. Най много да ти изтрият канала, баннат ip-to и прочие. Следвайки тази логика куцо и сакато праска линкове до припадък. Ако си доръб в реверсе сео, мога да ти покажа пример - показвал съм го на няколко 'експерта', но никой не го е репликирал, понеже се иска доста работа за конкурентни думи. Аз лично имам няколко клипа в първа страница без голям зор.

Принципно идеята е същата както и при сайтовете - пирамида - имаш основно видео (може няколко, с течение на времето) , плюс много сателити на няколко нива, обвързани по случаен начин. Качваш клипчета и градиш канали. Към тях линкваш по различен начин - да има от всичко но различно към различните канали/клипчета. Ако не ти изтрият каналите след време ще имаш много мощна мрежа с която лесно можеш да класираш почети всичко. Това ще е машина за пари. Постигнеш ли го няма да се занимаша със сайтове повече, и ще ти е по-лесно....


Какво ти трява? Няколко IP-та от които да качваш клипове. След това правиш сам основките клипове и ги качваш. Поръчваш 50 клипа от фивър и почваш качване постепенно. Ползват се ботове разни естественно. и линкове както си знаеш.

От доста време се каня да премина твърдо от сайтове към клипове, ама нещо не мога да се организирам както трябва. Успех!
 
От: Линкбилдинг на youtube клип? :shock:

Точно за последният ми проект една от ключовите ми думи мислех да я оптимизирам с youtube клип, тъй като първите 7 резултата са клипове от youtube, но съм на 100% сигурен че не са им правили link building, така че предполагам че много лесно ще отида на първо място.

А да попитам има ли някакви техники, с които да обера максимално хора към сайта си ? Това което мисля да правя е, да сложа линк към сайта си в заглавието, в описанието и в началото и края на клипа. Нещо друго да ме посъветвате ?

Поздрави.
 
От: Линкбилдинг на youtube клип? :shock:

Meрси @N1ck!

Първо ще пробвам с бг клип
имам една ниша в която в резултатите излизат няколко тъпи клипчета на които със сиг не е правен линбилдинг.
 
От: Линкбилдинг на youtube клип? :shock:

Meрси @N1ck!

Първо ще пробвам с бг клип
имам една ниша в която в резултатите излизат няколко тъпи клипчета на които със сиг не е правен линбилдинг.

Да не сме в една ниша :D
 

Горе