Линкове в сайт за картинки

От: Линкове в сайт за картинки

Прегледах няколко предложения тук и си направих една лесна математика - да кажем, че сайта минимум на ден генерира 600 импресии (това е минимума, може да са повече) ако ги умножим по 30 (дните в месеца) = 18 000 месечно. И няма никакъв интерес за линк реклама?
Мога да добавя вашия банер под всяка картинка на ротационен вариант.
 
От: Линкове в сайт за картинки

Линкове за СЕО и трафик са различни понятия
 
От: Линкове в сайт за картинки

Започвам да си мисля, че изобщо няма пазар за линкове в таз държава...
 
От: Линкове в сайт за картинки

Е никой ли де, изобщо има ли пазар за линкове?

Не, няма .
 
От: Линкове в сайт за картинки

Както ти писах и в началото на темата цената е висока, оттогава съм продал може би над 20 линка и според мен е по добре повече на ниска цена, отколкото малко на висока, винаги се печели от оборот, не от надценка
 
От: Линкове в сайт за картинки

Както ти писах и в началото на темата цената е висока...

Сега пак погледнах първото му мнение - той продава линкове на цена от 4 лева на месец, и според теб това е висока цена? Да ви имам оценките тогава...

4 лева трябва да бъде цената на ден, не на месец!
 
От: Линкове в сайт за картинки

Да се замислиш тогава, с тези ниски цени как да печеля? Ако е на ротация, добре, ама то хора за един няма, какво да говорим за по-ниски цени.
 
От: Линкове в сайт за картинки

Може и 1 лев да е на месец като няма пазар значи цената е висока, и аз искам да продавам скъпи линкове но няма купувачи. Отговорете си на въпроса дали Вие ще си купите линк за 50 лева годишно не в 1 а примерно в 20 сайта и ще получите отговора. За Странника - продавал съм линкове за 400 лева но година, така че и аз предпочитам да държа ниво, но в момента не се получава
 
От: Линкове в сайт за картинки

И ти си прав, ама за такива цени, много не е рентабилно да се продава. Пък и дори по 1лв на месец да пусна, едва ли някой ще се впусне в играта.
 
От: Линкове в сайт за картинки

Аз линк за месец няма да си купя никога, минимума е за 6 месеца иначе ни виждам смисъл, а за цената ти сам си решаваш
 
От: Линкове в сайт за картинки

За 6лв.... Ае като цяло с тези ниски цени, много нерентабилна работата. Ако ти си вземеш, айде на тебе щи ги пусна по левче.
 
От: Линкове в сайт за картинки

Защо да е ниска цената, от 30-50 сайта цената как идва
 
От: Линкове в сайт за картинки

Ако имаш много сайтове, да им продаваш линковете добре, ама за по 1лев без ротация, няма смисъл да си играя според мен.
 
От: Линкове в сайт за картинки

За Странника - продавал съм линкове за 400 лева но година, така че и аз предпочитам да държа ниво, но в момента не се получава

От една страна си е така, както казваш - цената на дадена стока е такава, за каквато можеш да я продадеш. Обаче пък и трябва да знаеш къде и на кого да продаваш! Тука във форума няма пазар, тука няма хора, има само плява, от която нищо не можеш да направиш. Пример - докато тук не можеш да продадеш една стока за 5 лева на месец, аз в същото време я продавам за 30 лв. на друго място. Ако някой каже - ама тук никой няма да купи и ще е непродадена - ми добре, предпочитам така и да стои празно, отколкото да продавам на безценица на тукашните тарикати!
 

Горе