Линкове в 67 сайта

exLc

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
Продавам линкове в 67 сайта.
По-голямата част от сайтовете са от 2009-та, като тематиката им е разнообразна - от строителство и туризъм до фън шуй и оригами .
В почти всички сайтове до момента не е имало никакви рекламни линкове.
Цената за един линк във всичките сайтове е 50 лв, като линка ще стои 12 месеца.Няма да бъдат слагани повече от 10 линка в сайт.
Като бонус към всеки закупен линк мога да ви предложа и добавяне на един линк в 100 проверени директории и български социални мрежи.
Плащане: банков превод.
 
Може ли да видя сайтовете?
 
От: Линкове в 67 сайта

ако е възможно, прати ги и на мен
 
От: Линкове в 67 сайта

И на мен сайтовете ако може
 
От: Линкове в 67 сайта

И аз имам желание да видя сайтовете.
 
От: Линкове в 67 сайта

Продавам линкове в 67 сайта.
По-голямата част от сайтовете са от 2009-та, като тематиката им е разнообразна - от строителство и туризъм до фън шуй и оригами .
В почти всички сайтове до момента не е имало никакви рекламни линкове.
Цената за един линк във всичките сайтове е 50 лв, като линка ще стои 12 месеца.Няма да бъдат слагани повече от 10 линка в сайт.
Като бонус към всеки закупен линк мога да ви предложа и добавяне на един линк в 100 проверени директории и български социални мрежи.
Плащане: банков превод.

Много ми е интересно и непонятно защо не си слагате сайтовете, като си публикувате обявата?!? Така или иначе на всички, които изпратят култовото ЛС , ще им кажеш сайтовете. Криеш ли се от някой? Срамуваш ли се нещо? Или просто ти е кеф да се изредят 8488 мнения след твоето с текст - "прати ми лс". Не се отнася само за теб, а за всички, които действат така. Напразно изгубено време. На мен НЕ ми пращай ЛС. Ще бойкотирам такива обяви отсега нататък.

Просто е тъпо, хора ! Осъзнайте се !
 
От: От: Линкове в 67 сайта

Много ми е интересно и непонятно защо не си слагате сайтовете, като си публикувате обявата?!? Така или иначе на всички, които изпратят култовото ЛС , ще им кажеш сайтовете. Криеш ли се от някой? Срамуваш ли се нещо? Или просто ти е кеф да се изредят 8488 мнения след твоето с текст - "прати ми лс". Не се отнася само за теб, а за всички, които действат така. Напразно изгубено време. На мен НЕ ми пращай ЛС. Ще бойкотирам такива обяви отсега нататък.

Просто е тъпо, хора ! Осъзнайте се !

Щото обикновено има нещо, дето не е за показване :)
Не се кахъри, ще свикнеш да ги отсяваш.
 
От: От: Линкове в 67 сайта

Осъзнах се! Просто повечето хора, които ще си купят линк не биха искали списъка да е публичен.
И едно въпросче, че ми стана любопитно :). Какво ще направиш за 20-те секунди "ценно време" изгубено в писане на л.с. ?

Много ми е интересно и непонятно защо не си слагате сайтовете, като си публикувате обявата?!? Така или иначе на всички, които изпратят култовото ЛС , ще им кажеш сайтовете. Криеш ли се от някой? Срамуваш ли се нещо? Или просто ти е кеф да се изредят 8488 мнения след твоето с текст - "прати ми лс". Не се отнася само за теб, а за всички, които действат така. Напразно изгубено време. На мен НЕ ми пращай ЛС. Ще бойкотирам такива обяви отсега нататък.

Просто е тъпо, хора ! Осъзнайте се !
 

Горе