Линкове от бивш държавен домейн с линкове от Топ 100 медии в България

Babrikov

New Member
Предлагаме абонаментни линкове в riobg.com
Бившият домейн на
️
Регионален инспекторат по образованието. Съдържанието е възстановено максимално близко до оригинала и се класира по водещите ключови фрази (РИО + Град)
Или с други думи получавате линк от (бивша???) държавна институция
1f642.png


⭐
⭐
⭐
Към него ще бъде пренасочен домейн с линкове от топ
1f4af.png
медии от България
⭐
⭐
⭐

Инфо за домейна на на лично.

1f4b0.png
1f4b0.png
1f4b0.png
Отстъпки
6% за хора, които са публикували в rioburgas.org
6% за стойност над 300 лв
6% за стойност над 600 лв
Обща възможна отстъпка 18%

1f381.png
Независимо кога публикувате, срокът започва да се отчита на 15-ти април (3 месеца бонус)

❓
Видове пакети
1f7e2.png
Линк от категогория - има 3 варианта
1. РИО + град
2. Град + тематика (пример: козметични салони Пловдив)
3. Тематична категория ( Козметични салони)
Свободни места - 10 линка от всяка категория. (София и Пловдив 15)
Цена: 114 лв на година
Оформление: Лого, името на домейна и кратко описание
Възможност за избор на анкор
❌
НЕ
Текстът се създава от нас при заявка за конкретна категория.

1f7e2.png
Sidebar Link 12 месеца - (линк от всички страници)
Свободни места - 10 ( вече 9)
Цена: 38 лв на месец
Възможност за избор на анкор
✔️
ДА

1f7e2.png
Sidebar Link 6 месеца - (линк от всички страници)
Свободни места - 10
Цена: 43 лв на месец
Възможност за избор на анкор
✔️
ДА

След запълването на свободните места, нови линкове ще се публикуват едва след като се освободи - гарантирам !
 
детска градина димитровград хахаха
по-добре пусни домейна към който имаш линкове от топ 100 медии направи си сайт, там по може да ти излезе късмета, в момента трябва ти да платиш за да си сложа линка там ахахах
 
Да ти платя чак трудна работа. Домейна го давам при искане на лично.

Доста хора си купиха, въпрос на преценка :)
 
Да ти платя чак трудна работа. Домейна го давам при искане на лично.

Доста хора си купиха, въпрос на преценка :)
купуват ги щото нямат представа че няма никакво значение че този сайт е бил държавен хахаха ама ниаккво значение няма :)
 
купуват ги щото нямат представа че няма никакво значение че този сайт е бил държавен хахаха ама ниаккво значение няма :)
Има значение начинът, по който е възстановен и домейнът, който ще се пренасочи към него :) + метода на пренасочване.

За това си купуват от него :)
 
Има значение начинът, по който е възстановен и домейнът, който ще се пренасочи към него :) + метода на пренасочване.

За това си купуват от него :)
моля ти са тези ги обеснявай на някой който незнае какво е SEO хаахаха
 
Явно ти не разбираш достатъчно :)
Да, а ти ще ми обясниш ли защо сайт към който имаш линкове от "топ 100 медии" в България не се възстановява , а се пренасочва към сайт за детска градина? Нима няма да имаш по голям успех ако се възстанови този сайт със 100-те медии?

После ще ми обясниш ли как се пренасочва домейна правилно? Дай да видим ако си взема линк от там защо ще ми е полезен? На каква тематика е този пренасочен домейн? дай да видим и този домейн дето е пренасочен..
и викаш че има значение как е възстановен домейна, я обясни как е възстановен твоят домейн?
 
Да, а ти ще ми обясниш ли защо сайт към който имаш линкове от "топ 100 медии" в България не се възстановява , а се пренасочва към сайт за детска градина? Нима няма да имаш по голям успех ако се възстанови този сайт със 100-те медии?

После ще ми обясниш ли как се пренасочва домейна правилно? Дай да видим ако си взема линк от там защо ще ми е полезен? На каква тематика е този пренасочен домейн? дай да видим и този домейн дето е пренасочен..
и викаш че има значение как е възстановен домейна, я обясни как е възстановен твоят домейн?
Вярвам, че сам можеш да си отговориш на въпросите. Ако не можеш потърсиш в Google.

Нямам нужда и желание да ти се обеснявам.
 
Да, а ти ще ми обясниш ли защо сайт към който имаш линкове от "топ 100 медии" в България не се възстановява , а се пренасочва към сайт за детска градина? Нима няма да имаш по голям успех ако се възстанови този сайт със 100-те медии?

После ще ми обясниш ли как се пренасочва домейна правилно? Дай да видим ако си взема линк от там защо ще ми е полезен? На каква тематика е този пренасочен домейн? дай да видим и този домейн дето е пренасочен..
и викаш че има значение как е възстановен домейна, я обясни как е възстановен твоят домейн?
Само и единствено в БГ форум като пуснеш тема за услуга те спамят до безобразие.
Ако не знаеш как се възстановява домейн, по-добре изобщо не се занимавай със SEO.

@Babrikov , браво за идеята, ще видя в близко бъдеще някой сайт, който има нужда от такъв линк. Сайтът е направев с мисъл, и по onpage се забелязват някои добри практики като текстовата картата на сайта :)
 
Само и единствено в БГ форум като пуснеш тема за услуга те спамят до безобразие.
Ако не знаеш как се възстановява домейн, по-добре изобщо не се занимавай със SEO.

@Babrikov , браво за идеята, ще видя в близко бъдеще някой сайт, който има нужда от такъв линк. Сайтът е направев с мисъл, и по onpage се забелязват някои добри практики като текстовата картата на сайта :)
успех
 
Според мен услугата е ок, но ми се струват малко височки цените. Заслужава си линк, но ще е полезен ако е с анкор според мен, ако е за дадената цена. Пожелавам успех на колегата. П.П. Хубаво е да направите още малко беклинкинг към домейна да се поразбуди :)

Офтопик, не можах да се въздържа, то отгоре до долу се получава мазало :D :D :D
ebv.jpg
 
Последно редактирано:
Хора разни :)

Мерси за мнението. Относно цените съм съгласен, че са малко високи, но има доста отстъпки и все пак ако го пусна за 25 лв на година, всеки ще си вземе и реално няма да има ефект за никой :)

Относно засилването му с линкове - планувано е, все пак има 3 месеца гратисен период :)
 

Горе