Линкове от сайтове, в които има и статии на хазартна тема?

webstil

Well-Known Member
Здравейте,

Обсъждахме с един колега от форума дали да закупим линкове от сайтове със смесена тематика - тип новинарски сайтове, в които обаче има и статии на тема хазарт с линкове към хазартни сайтове. От гледна точка на SEO какъв е рискът от това, как смятате? Чувал съм, че трябва да се избягва хазарта като тема, но в същото време проверих някои от големите новинарски сайтове, те също имат такъв тип статии, защото букмейкърите плащат яко. Та по тази логика и линк от такъв сайт не е добра идея...

Става въпрос за линк билдниг в България.
 
Здравейте,

Обсъждахме с един колега от форума дали да закупим линкове от сайтове със смесена тематика - тип новинарски сайтове, в които обаче има и статии на тема хазарт с линкове към хазартни сайтове. От гледна точка на SEO какъв е рискът от това, как смятате? Чувал съм, че трябва да се избягва хазарта като тема, но в същото време проверих някои от големите новинарски сайтове, те също имат такъв тип статии, защото букмейкърите плащат яко. Та по тази логика и линк от такъв сайт не е добра идея...

Става въпрос за линк билдниг в България.
Давай смело не се притеснявай :)
 
Давай смело, и аз до скоро избягвах, но от опит знам, че няма проблем, стига да са към букмейкъри, одобрени за рекламиране в Гугъл (важи особено ако имате адсенс)
Адсенса хич не им дреме за хазарта. Най-много да премахнат рекламите само на определена страница, която не ги кефи и до там.
 
Не, нямам ад сенс, правя си линк билдниг на мой онлайн магазин и се чудя, дали да закупя линкове от такива сайтове със статии на разнообразна тематика, част от които има и за хазарт, чудя се дали ще ми навредят на класирането на моя магазин или пък ще помогнат. Като seo показатели сайтовете не са лоши само тези статии ме притесняват.
 

Горе