Линкове от dofollow блогове

Re: От: Линкове от dofollow блогове

Повечетo блогове от класацията са на блогспот и съответно са nofollow.
Може да се намери някой, който приема гест блогинг, или да се питат за това. :) Реално линк от статия в много тръстед и много по-добре от линк от някой коментар. Поне е хубавото, че не си коментар № 1100. :)
 
От: Линкове от dofollow блогове

Дам, хубаво е до добавите отметка за гост блогване.
Някой като си добави блога да я цъка, ако го предлага и после да се филтрира по блогове, които приемат гости за автори.
 
От: Линкове от dofollow блогове

Аз търся някой да ми прати коментари по тези блогове.
 
Re: От: Линкове от dofollow блогове

Аз търся някой да ми прати коментари по тези блогове.
А някой да изпълнява гест блогинг около този услуга? Ще ми е интересно, ако някой предлага подобни услуги. ;) Но блоговете вече може да се селектират и по типа услуги, които предоставят освен по категории и прочие. ;)
 
И като стана дума за dofollow линкове, нека всеки погледне тук:

pingvinaprocenti.jpg


Много помислите как ще изградите вашата линк билдинг система. Това, което да показали на инфографиката е красноречиво за всеки. Направете го за старите си проекти (даже за един) и вижте дали работи. Според мен, ако има полза, нищо не пречи да се приложи и за всичко останали. Както виждате наблягат много върху 2 основни неща - тръст ранка на сайта, от който взимате линк и доброто разнообразие от анкори и URL-та, към които да сочите. Имайте го в предвид това. По-добре 2-3 качествени и добри, отколкото 20-30 куци и незначителни линкове. Не казвам, че са лоши, но целта е да се уцели точната инструкция, давана ни вече толкова време. Аааа, да, брандирайте. :)
 
От: Линкове от dofollow блогове

Наистина много от тях за nofollow, но пък не е зле за разнообразието от линкове.
 
От: Линкове от dofollow блогове

Повечетo блогове от класацията са на блогспот и съответно са nofollow.
Вярно. За лесна проверка, дали блоговете дават dofollow линк можете да ползвате добавката за ФФ NoDofollow.
Оцветените в розово линкове са съответно nofollow:). Може да е полезно за някой, затова спамя:)

Много лесно се използва. Можете да я активирате/деактивирате от ''инструменти'' или директно като дадете десен бутон на мишката.
 
Последно редактирано:
От: Линкове от dofollow блогове

Вярно. За лесна проверка, дали блоговете дават dofollow линк можете да ползвате добавката за ФФ NoDofollow.
Оцветените в розово линкове са съответно nofollow:). Може да е полезно за някой, затова спамя:)

Много лесно се използва. Можете да я активирате/деактивирате от ''инструменти'' или директно като дадете десен бутон на мишката.

Знам я добавката, отдавна я ползвам и наистина е много удобна. Даже това е причината да не си ъпдейтвам мозилата. Просто ми писна всеки път да търся и инсталирам адоните, да не говорим, че трябва да се чака в началото докато излезе адон за последната версия на мозила.
 
От: Линкове от dofollow блогове

И аз обичам Мозилата поради тази и още няколко причини :)
Туловете са адски полезни!
 
От: Линкове от dofollow блогове

Блинки, какво имаш предвид под "брандирайте" и с подробности;)
Мерси
 
Re: От: Линкове от dofollow блогове

Блинки, какво имаш предвид под "брандирайте" и с подробности;)
Мерси
Имам предвид да трупате освен линкове с вашия бранд, да го налагате под една или друга форма в мрежата. Знам, че са нужни големи бюджети, за да се изгради голям бранд, но в крайна сметка с малко може да се прави тънко и лекинко. Идеален пример, който мога да дам е форума, както и другия уебмастърски. И все пак имайте предвид, че не са се използвали всичко канали. Като цяло това са Facebook, Twitter, YouTube, някоя друга онлайн или офлайн медия и подобни източници на трафик. Това имам предвид. Брандингът ще ви се възвърне многократно. Мога да кажа, че един от топ кл. думи, за които ни намират е името на сайта, даже с .com. :)

Мога да влезна и в още подробности, но мисля, че е ясно. Ако не, продължавам с примерите.
 

Горе