Линк билдинг на вътрешни страници на сайт

Стартирам линк билдинг на вътрешните си страници, като началната съм я добавил почти навсякъде, тъй че ми трябва списък на качествени директории и места където да мога да линквам вътрешните си страници

Някой ако може да помогне:-o
 
От: Линк билдинг на вътрешни страници на сайт

Два списъка Социални мрежи - http://goo.gl/1rbJm и http://goo.gl/ZOGKu

Масово директориите не приемат дийп линкове, сайтове за обяви също вършат работа.
 
Последно редактирано:
Стартирам линк билдинг на вътрешните си страници, като началната съм я добавил почти навсякъде, тъй че ми трябва списък на качествени директории и места където да мога да линквам вътрешните си страници

Някой ако може да помогне:-o
За кой пазар става дума? И защо точно този тип сайтове. Пробвай със статии и линкове към вътрешните. Това е добра опция. А защо не коментираш насам натам по форуми и блогове с вътрешни, все пак ако имаш интересни материали на сайта си, сподели ги. ;)
 
От: Линк билдинг на вътрешни страници на сайт

пазара е всеки град и курорт да оптимизирам, а това са 300-400 ключови думи и затова се допитвам и ми се иска да са качествени местата за да не губя време, защото работата си е трудоемка:))) а относно статиите, сателитни сайтове ли е най-добре да си направя? и да си линквам вътрешните страници в текста? и да се бутам по форуми и блогове ще е добре, но в два три ми забраниха да коментирам, защото явно трябва първо да отговоря 5-6 пъти без да линквам...
 
От: Линк билдинг на вътрешни страници на сайт

много зор в тая ниша
 
От: Линк билдинг на вътрешни страници на сайт

Аз на твое място бих пуснал няколко силни линка висок PR към главната страница (без да гоня определена дума) за да даде сила на всичко под нея. След това си извади всички градове и курорти съответно с търсенето и конкуренцията ... започни да оптимизираш тези който имат най-много месечни търсения и с най-малка конкуренция. За да започне трафика веднага. Ръчните коментари от подобни ниши биха се отразили на вътрешните страници ако си си свършил работата с най-лесните курорти ще излезеш на добри позиции по тях. :) Успех.
 
Re: От: Линк билдинг на вътрешни страници на сайт

Аз на твое място бих пуснал няколко силни линка висок PR към главната страница (без да гоня определена дума) за да даде сила на всичко под нея. След това си извади всички градове и курорти съответно с търсенето и конкуренцията ... започни да оптимизираш тези който имат най-много месечни търсения и с най-малка конкуренция. За да започне трафика веднага. Ръчните коментари от подобни ниши биха се отразили на вътрешните страници ако си си свършил работата с най-лесните курорти ще излезеш на добри позиции по тях. :) Успех.
Препоръката е добра. Аз бих добавил, тези линкове да не са лоши, а от релевантни сайтове, по възможност по-близо от началото на самата страница, без шмекерии, като препратки с редирект и измислени антрибути.
 

Горе