Линк във FB страница с над 140 000 фена

netsurfer

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Страницата е на обща тематика и не е от типа - стани фен за да видиш или Веселин маринов не може да пее :)
Цената е 5 лева за линк.
15 лева за 4 линка.
Плащане - paypal.
Линка се поства в избран от вас час!

Актуален брой фенове -
174,400 People Like This
 
Последно редактирано:
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Поздравления за броят посетители, но тук виждам сте доста хора, които може да се каже, че имате немалко опит в онлайн бизнеса, научете се да сте кратки, но и конкретни. Никой от тук прочелите няма да каже супер, плащам, докато не види страницата във ФБ, а такава сякаш не е публикувана :) Желая ти 10 пъти по толкова потребители, нека всеки от нас да успее да си осигури добро бъдеще за собствена сметка ....
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Поздравления за броят посетители, но тук виждам сте доста хора, които може да се каже, че имате немалко опит в онлайн бизнеса, научете се да сте кратки, но и конкретни. Никой от тук прочелите няма да каже супер, плащам, докато не види страницата във ФБ, а такава сякаш не е публикувана :) Желая ти 10 пъти по толкова потребители, нека всеки от нас да успее да си осигури добро бъдеще за собствена сметка ....
Който има интерес ще разбере коя е страницата, просто не искам да се публикува публично ...
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Какви кликове прави един линк когато се пусне горе/долу?
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Какви кликове прави един линк когато се пусне горе/долу?
Зависи от много фактори - текст на линка, тематика, картинка ... не може да се каже ...
Иначе е за предпочитане от 7 до към 10-11 вечерта, тогава има най-много онлайн ...
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Също така може и размяна на постове.
Ако имате фен страница с над 100 000 фена - аз пускам линк към ваш сайт в моята страница и Вие пускате линк към мой сайт. Ако имате по-малки страници - може един линк в мойта срещу 2-3 линка във Вашите.
За предложения - на л.с.
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

netsurfer, ще ми пратиш ли на лични линк към страницата? Трябват ми 4 линка, ще ги пускаме през 2-3 дни :)
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Изпрати ми на лично страницата и ми кажи ориентировъчно все пак от един линк минимум колко посетители да очаквам, аудиторията българска ли е и тн.
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

здравей, би ли ми пратил страницата и ниакаква информация за контакт с теб... благодаря
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Ако може линк към страницата на лични. Ако тематиката е ок ще искам няколко линка.
 
От: Линк във FB страница с над 140 000 фена

Лятото свърши, отново приемам поръчки. Междувременно феновете вече са -
174,400 People Like This

Цена си остава непроменена - 5 lv
 

Горе