Линк в 65 блога

exLc

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
Предлагам линк в 65 блога (предимно блогър).Повечето от блоговете са доста старички от 2009-та, 2010, като най-новите са поне на 2 години.В момента в тях няма връзки към други сайтове.Голяма част от блоговете са с уникално съдържание, като повечето имат и не лош трафик.

Цена за линк във всичките сайтове 25лв. за 12 месеца.За плащането предпочитам банков превод.
 
От: Линк в 65 блога

Също и на мен, моля. Поне няколко, за да се ориентирам за темите им и кой точно сайт да пусна.
 
От: Линк в 65 блога

Аз вече си поръчах, пък вие както си прецените.
Работил съм с колегата преди и знам, че е точен.
П.П. Галин, не съм напълно съгласен с поста, който си редактирал вече.
Има и ок, ако ме разбираш.:beer:
 
От: Линк в 65 блога

Има да, попрегледах още от блоговете и заради това изтрих поста си, защото не отговаря на самата истина. Извинявам се на колегата за прибързаният пост, заради това го и изтрих.
 
От: Линк в 65 блога

Не видях изтрития пост, но предполагам е относно блоговете, че някой от тях са несериозни.Това е така, но доста от сайтовете са с уникално съдържание, на 2-3 години, както и трафик.
Предполагам, че всеки критикуващ ще предложи по-добра реклама за 12 месеца срещу 10 лева?

Има да, попрегледах още от блоговете и заради това изтрих поста си, защото не отговаря на самата истина. Извинявам се на колегата за прибързаният пост, заради това го и изтрих.
 

Горе