Линк ексчейндж

cerealBoxx

New Member
Здравейте,

Поддържам един уебсайт с Pr4. Нищо не разбирам от Seo, затова се обръщам към вас. Предлагат ми все някакви линк ексчейнджи със страници с по-малък Pr - примерно 2 и 3. Някои са свързани като дейност с моя сайт, но не знам дали, като са с по малък Pr, са подходящи. Как да процедирам при такива оферти?
 
От: Линк ексчейндж

1 завси как си настроен може да сменяш може и да не сменяш ако имаш топ позиции може и да не сменяш... ако трябва да катериш още ще тие от полза да сменяш но това не се харесва много на Г така че умната

2. Може да сменяш със сайтове които са добре направени и са със сходен до твоя контент (най добре да ги чекваш с copyscape.com дали са и с уникален контент и тогава да се решаваш на смяна) да това със сигурност ще ти помогне за ранкинга

виж тази тема
Всички Линкове Са От Значение
 
От: Линк ексчейндж

кой е сайта и в коя ниша, и най-добре е 3 way exchange, ти линкваш към сайт B, а получаваш линк от сайт C
 
От: Линк ексчейндж

ами доста неща бих те посъветвал човече, но като каза че не раабираш seo -малко трудно.Нямаш проблем ако сменяш с по-малък pr.Нямаш грижи за това.Дори и да е 0 пак може този сайт някой ден да стане повече и от твоя.Така че най-добре гледай да сменяш с такива които ти се струват по-добри.
 
От: Линк ексчейндж

Мерси на всички за отговорите, много ми бяха полезни. Освен това не отказвам и допълнителни съвети :).
 
От: Линк ексчейндж

и от мен нещо

гледай да няма клоукинг - пиши името на сайто в Г и после натисни "cached", трябва да видиш същия сайт

и гледай другите сайтове дали се ракнват добре по техните ключови думи - това е един от най-лесните начини да разбереш дали един сайт е харесван от Г

гледай също така от колко време е купен домейна и до кога

3-way също е добър вариант но то се хваща от Г без проблем, имай го в пред вид

не прекалявай много с тези двупосочни линкове де

и още пробвай да линкваш към твой вътрешни страници от време на време

а твоя сайт добре ли се ранква
 
От: Линк ексчейндж

Пич пиши на л.с. кой ти е сайта?
Мога да ти предложа 2 pR3 за 1 PR4 примерно?
3-way също е добър вариант но то се хваща от Г без проблем, имай го в пред вид
пич айде успокой си вече с лекциите ти по SEO, как ги хващат 3 way ако са с различен who is и IP??
Айде осъзнай се вече, гугъл не е толкова умен колкото го мислите вие ...
 
От: Линк ексчейндж

много лесно
хуиса и ип то нямат никакво значение

и това е от много време ако не знаеш
 
От: Линк ексчейндж

виж ся човече сега не ми си пише дълго аз съм до тук, попрочети малко повече

а то не е много трудно да се сетиш сам как лесно може да ги хване

последно ще кажа нещо


"гугъл не е толкова умен колкото го мислите вие ..."
много са на пред повярвай ми, ако провиш бг сайт няма никога да разбереш, ама ако пробваш в трудна ниша ще се откажеш от това - гарантирам ти го
много знаят повярвай ми и аз преди време си мислех като тебе
 

Горе