Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
След като сайта вече е на първа страница (8 място, но на първа) е време да изкарам малко пари от реклама за да мога да го позиционирам на първо място, така че помагайте :D Сайтът е в подписа ми, но все пак - novi filmi

Това, което предлагам е:

Линк реклама - линк от вида "Вижте също......" във нормална публикация в сайта. Линкът, ще стои вечно и статията се споделя в няколко социални мрежи. Цена - 20лв.

Банер реклама - На мястото на двете банерчета от сайта. Изрично искам да кажа, че банерчето ще е статично, а не анимирано, за да не ми се понижи оценката за зареждане на сайта. Както казах, сайтът вече е на първа страница, оптимизира се всеки ден в последните два месеца и нямам намерение да го увреждам.
Цена за срок от една година - 50лв.

Приемам плащане през paypal, банка и epay.bg
Ако нещо съм забравил, питайте :)
 
Последно редактирано:
От: Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

Като за начало е добра идея да си оправиш тайтъла на сайта. Нови филми - Нови филми е всичко друго, но не и пример за добро писане на тайтъл на заглавна страница. Бих ти препоръчал да го направиш така: Нови филми | Най-новите филми, което също е конкурентна фраза, с по-малко търсения, но все пак. Хубаво ще е да имаш и малко информативен текст на заглавната за дейността на сайта, какво съдържа и т.н. Аз иначе бих рекламирал при теб, ще ти пиша скоро за допълнителна информация, трябва ми линк по-скоро :)
 
От: Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

Благодаря за идеята, знам че трябва да се оправи, но нещо не можем да се разберем с някой от плъгините.
Относно линк, бих пуснал един, два но не повече и то под брояча. Не искам да става прекалено рекламно.
 
От: Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

Ако желаеш, пиши ми на ЛС, мисля, че мога да ти дам някои добри съвети за SEO и подобряване на позициите на сайта :)
 
От: Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

Сайтът вече е на първа страница, никой ли не иска малко натурален трафик и добро СЕО ?
 
От: Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

Лошо Костов, лошоооо :D
 
От: Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

Сайтът продължава да катери серпа. Пропускате, да знаете :)
 
От: Линк и банер реклама в сайт за трейлъри

Все още на първа страница, дори с повече посетители.
 
Здравейте, интересува ме в кой сайт ще е банера, колко импресии и колко клика би имало за примерно 1000 лв. на месец.

Емейл за обратна връзка: [email protected]

Благодаря за информацията!
 

Горе