Линк от ПР=5, 200 уникални, само за...

a.conev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Линк от ПР=5, 200 уникални, само за... 12 лева на месец може и банер за 18 лева. Моля нa ЛС!
 
От: Линк от ПР=5, 200 уникални, само за...

Мога ли да попитам, защо при ПР 5 има 200 уникални, това следва че с такъв ПР трябва да има повечко посещения от гугъл. Аз имам по 130 посещения дневно от гугъл и съм с ПР 2. Това съответства ли, че за този ПР 5 който е са използвани ключови думи които не се използват много? Или май пак съм нещо в заблуда ? :)
 
От: Линк от ПР=5, 200 уникални, само за...

Имаш л.с :oops:

Мога ли да попитам, защо при ПР 5 има 200 уникални, това следва че с такъв ПР трябва да има повечко посещения от гугъл. Аз имам по 130 посещения дневно от гугъл и съм с ПР 2. Това съответства ли, че за този ПР 5 който е са използвани ключови думи които не се използват много? Или май пак съм нещо в заблуда ? :)
Философе в заблуда си , Stop Spam :twisted:
 
От: Линк от ПР=5, 200 уникални, само за...

Не знам защо толкова се палите за този PR като до няколко месеца (най-късно година) аз лично очаквам коренна промяна на търсещата система на Google (при която дори е възможно премахването на PR изцяло). Ето защо истината е в търсене на сайтове с реален трафик.
 
От: Линк от ПР=5, 200 уникални, само за...

Мога ли да попитам, защо при ПР 5 има 200 уникални, това следва че с такъв ПР трябва да има повечко посещения от гугъл. Аз имам по 130 посещения дневно от гугъл и съм с ПР 2. Това съответства ли, че за този ПР 5 който е са използвани ключови думи които не се използват много? Или май пак съм нещо в заблуда ? :)

Не малко, а много си в заблуда. ПР и трафика на сайта не са в директна зависимост!
 
От: Линк от ПР=5, 200 уникални, само за...

PR е, както се казва и в Google, начина по който Google оценява сайта ти. Естествено, никой не знае как точно се изчислява той, но наистина ПР и трафик не са с директна зависимост, макар и да имат отношение.

Един колега бе писал ( не помня дали тук или не), че PR си е основан само на входящите линкове и тези, които излизат от сайта ви. Склонен съм да съм съгласен.
 

Горе