Линк партньори за Bulgaria Property

Blinky каза:
coolice каза:
да размените линове между сайтовете помага за качване на пеидж ранка и резултата в търсачките
Да, може и някой друг посетител да си размените. :)

И двете ме блазянт като идея :) Защото трябва малко да дигна посетителите :) А за PR... Аз очаквам на първо четене 3-4 PR ама още не съм почнал да си играя с него.
 
MacTeP каза:
Blinky каза:
coolice каза:
да размените линове между сайтовете помага за качване на пеидж ранка и резултата в търсачките
Да, може и някой друг посетител да си размените. :)

И двете ме блазянт като идея :) Защото трябва малко да дигна посетителите :) А за PR... Аз очаквам на първо четене 3-4 PR ама още не съм почнал да си играя с него.

радвай се на pr1 max 2..:)
разгледах сайта ти..добър е но трябва повечеко СЕО:)
 
Тоя па следващия... 1-2... ти нормален ли си... аз за по-малко от 4 PR пръста си няма да мръдна.
Просто PR2 сайта ще получи само с 1 бак линк... Да на говорим че след 6 месеца(може и повече да станат, зависи колко ще се моткаме) го готвя за 5-6 PR

И какво още има да му се оправя на сайта по SEO-то? Я кажи да видим какво съм пропуснал...
 
:малко оф: Тоя домейн щях да го купувам преди години ама като видях колко сайта има на тая тематика и се отказах :)
 
Ivailo каза:
:малко оф: Тоя домейн щях да го купувам преди години ама като видях колко сайта има на тая тематика и се отказах :)

Има доста, не е като да няма :)
Ние за момента обаче сме си намерили място на пренаселения пазар и след като имаме прилично количество таргетиран трафик ще започнем да предлагаме и реклама при нас. Така че ако някой се интресува от реклама при нас също може да пише и ние ще ми обясним какво предлагаме.
 
MacTeP..първо не съм ти "Тоя" и второ бъди по културен ако можеш да бъдеш такъв разбира се.

както ти написах..радвай се с пр 1 или 2 като за сайт за няколко месеца ..ако с толкова малко време се ставаше пр6 всички щяха да са поне 4-5 за 3-5 месеца..И това няма как да го предположиш защото този който предполага наи правилно е Google. Готвел се за пр5=6 ..ти и да се готвиш само google знае..ама смятам че знаеш
Друго е ако се изсипеш пари за добър баклинк но това кога написа в последствие.Ако си имал това предвид окей но бъди по обобщителен за да ти се разбира какво си написал.
 
naskobg каза:
MacTeP..първо не съм ти "Тоя" и второ бъди по културен ако можеш да бъдеш такъв разбира се.

Извниявай, не съм целял да те обидя по някакъв начин. Ще приема забележката ти като градивна защото си прав, че добрия тон е много важен.

А за това как се прави добър PR на сайт... нека не спорим, ще си говорим пак след време. Всъщност PR5 се прави доста лесно, стига човек да има възможност да се позанимава. Обаче не може да ме убедиш че 1-2 PR е добър PageRank и че сайт на няколко месеца не може да има примерно 4, без да се налага да купуваме линкове, защото съм го правил и то без много зор.


И все пак не ми каза, къде ми куца SEO-то на сайта?
 
MacTeP каза:
naskobg каза:
MacTeP..първо не съм ти "Тоя" и второ бъди по културен ако можеш да бъдеш такъв разбира се.

Извниявай, не съм целял да те обидя по някакъв начин. Ще приема забележката ти като градивна защото си прав, че добрия тон е много важен.

А за това как се прави добър PR на сайт... нека не спорим, ще си говорим пак след време. Всъщност PR5 се прави доста лесно, стига човек да има възможност да се позанимава. Обаче не може да ме убедиш че 1-2 PR е добър PageRank и че сайт на няколко месеца не може да има примерно 4, без да се налага да купуваме линкове, защото съм го правил и то без много зор.


И все пак не ми каза, къде ми куца SEO-то на сайта?


явно не можем да се рабзерем:) не съм казал че пр 1 или 2 е супер.
Всеки се бори за повече дори и аз.но все не ми остава време.
 
naskobg каза:
Всеки се бори за повече дори и аз.но все не ми остава време.

Аз с това си изкарвам хляба, с това плащам данъци, наеми, такси и заплати... и няма начин да не остава време.
 
Има ли още хляб в тия неща ? Аз имам чувството че хита свърши и от 6 месеца и повече "bulgarian properties" се търси само от агентите и уебмастърите. Не виждам и да се рекламира в AdWords. Дали вече не е по-добре да се набляга на "имоти" или "недвижимость" ? Някакви наблюдения които бихте споделили ?
 
Никой не си купува имот онлайн, сделката се прави пред нотариус. Но когато имаше интерес по темата клиентите като си харесат нещо ти изпращат мейл на коя дата ще долетят за да го видят и дотогава да са готови всички документи на продавача. Сега изобщо не търсят според мен. И агентите го знаят, затова вече не дават пари за реклама на "bulgarian properties". Не съм ли прав ?
 
Аз пък имам подозрения че точно от UK приключи интереса. Имам малко наблюдения върху сайтове които излизат понякога от втора до четвърта страница по разни важни фрази в google.com и .co.uk, обаче няма кой да клика по тях.
 

Горе