Липсващи $ в Google Adsense

anelia

New Member
Здравейте, някой от форума има ли проблем с това. Доста хора се оплакаха днес, че им липсват пари в Adsense акаунта.
 
Не си проверявам акаунта достатъчно често, че да забележа, но проблема е засегнал много AdSense Publishers, които сега реват по всички форуми. Според мен има две възможности: 1) Технически проблем: сигурно ще върнат някакви пари, като го оправят. 2) Промяна във fraud алгоритъма, която отчита нормални кликове като fraudulent такива. В този случай всички ще пием една студена вода.
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

Кризата ги засяга и взеха да се циганят:)
 
От: От: Липсващи $ в Google Adsense

На мен също ми липсва една голяма част от натрупаната сума и ми прави впечатление,
че и цените на кликовете са паднали и нещо почват да ме дразнят тия адсенс
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

Липсата на качествена алтернатива им дава свобода да си правят каквото си искат. Монополисти:)
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

И при мен от 2-3 дни има такъв проблем. Едни 20 долара хем ми лиспсват, на другия ден се появяват... после пак липсват. Във форумите по цял свят се оплакват от това. Дано го оправят скоро.
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

Аз пък не забелязвам никакви липси (често си преглеждам данните), а дори напротив. Цените за клик ми скочиха и рядко получавам под $0,03 за клик, дори има случаи и над $0,10 за клик. С всеки ден ставам все по-доволен от Г. А тези липси най-вероятно се дължат на нови системи за засичане на тарикатлъци с кликовете. Аз лично не мамя и досега ми беше много неприятно, че точно измамниците печелеха най-много, а аз често от 10 клика получавах едва 1 цент (тъй като всички бяха мерени на една везна). Радвам се, че нещата се оправят и има някаква справедливост в края на тунела. Не съм симпатизант на Г, но вече поне малко започвам да ги уважавам.

П.П.:
Преди седмици имах връщане на част от парите в Adwords заради фалшиви кликове, но върнатото беше сравнително малко на фона на това, което вложих, така че не смятам, че това е повлияло на Adsense акаунтите ви.

Edit:
Май има някаква липса (как не съм я забелязал), но вероятно е техническа грешка.
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

Пичове проверете го по дати.. примерно от 1 май-30 май.. и така вижте дали ще ви дава грешка. Иначе липсват пари като го проверя от падащото меню в началото (от последното плащане), но като го проверя по дати - всичко си е на мястото.
 
Последно редактирано:
От: Липсващи $ в Google Adsense

Като ги проверя по дати има 3 $ разлика от главното меню. А вчера орязаха близо 20...
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

Пичове проверете го по дати.. примерно от 1 май-30 май.. и така вижте дали ще ви дава грешка. Иначе липсват пари като го проверя от падащото меню в началото (от последното плащане), но като го проверя по дати - всичко си е на мястото.
Ако си прав, най-вероятно просто някой "професионалист" се е изходил по въпроса. Най-вероятно някой скоро ще му разчисти газовата бомбичка.
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

да и на мене ми направи впечатление че липсват около $15 в сметката, не съм сигурен колко точно :( а и аз също никога не съм мамил по какъвто и да е начин :(
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

И при мен 10USD назад!

Пуснах и тема Тук
 
От: От: Липсващи $ в Google Adsense

Кризата ги засяга и взеха да се циганят:)

Даже не отговарят на емайли и т.н За съжаление така правят и ние нищо не може да направим. Ако няма комуникация между бизнес партнери за какъв дявол да правиш бизнес с тях.
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

Проблема изглежда е технически. В два от акаунтите ми като цъкна на от последното плащане не вкарва сумата за юни, а смята 3 месеца назад. Иначе месец за месец няма проблем. В други две мои сметки, които изкарват повече от 100 на месец и има извършетно плащане всичко е наред.
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

Предполагам, че имат технически проблем.Забелязвате ли, че последните два месеца често имат профилактика.Този месец май 2 пъти, ако не се лъжа.
 
От: От: От: Липсващи $ в Google Adsense

Даже не отговарят на емайли и т.н За съжаление така правят и ние нищо не може да направим. Ако няма комуникация между бизнес партнери за какъв дявол да правиш бизнес с тях.
Тук добро заглавие е писал някой си
Google Adsense Team, are you listening to us here? 8:08 AM
Question from hwd2
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

И при мен има проблем само, когато дам сума от последното плащане!
Иначе месец по месец си е ок!
 
От: Липсващи $ в Google Adsense

При мен всичко си е нормално за щастие :) дано не ме засегне и мен този проблем.
 

Горе