Липсващи категории при open cart

spirosi

Active Member
Значи инсталнах си опен карт и почвам да ръчкам. Изтривам всички категории и оферти за да почна да си добавям мой.
Но сега без значение какви категории вкарам и какъв ред им задам не са видими на индекса или където и да е. И Продуктите който добавям също не са видими, преди под полето с сменящите се картинки излизаха продукти и категории. Сега ги няма.

Някакви идеи от къде и как да го оправя ?
 
От: Липсващи категории при open cart

Сложи си нов опънкарт и рови по малко :)
В добавянето на категориите има една опция TOP където се чеква и изкарва категорията в горната лента.
 
От: Липсващи категории при open cart

Категорийте се орпавиха с опцията "TOP"
но обявите отпред пак ги няма. Не ми се преинсталира за пореден път всичко. Няма ли друга опция ???



Явно трябва да се науча да не трия въведените неща а просто да ги променя, но все гледам да ми е подредено и да слгам едно по едно и като видя тия тестовите неща и трия наред ;(

Сложи си нов опънкарт и рови по малко :)
В добавянето на категориите има една опция TOP където се чеква и изкарва категорията в горната лента.
 
От: Липсващи категории при open cart

Едва ли е от въведените тестови неща. Помисли дали не си ръчкал на друго място.
 
От: Липсващи категории при open cart

Трябва да прочетеш малко или да гледаш няколко видеа в тубата

как се правят нещата.

Опенкарт е интуитивен ама не може да чакаш да се сетиш сам.

Категориите се появяват в топ менюто като им сложиш отметка да се появят там/ ако им сложиш и поредност ще може да определяш и реда им на изобразяване/

Иначе ти ги създаваш те са там просто не знаят че ги искаш горе...

За "обявите отпред " ьмм сигурно имаш предвид модулите препоръчани, най-нови и други

За целта трябва да добавиш и няколко продукта след което да настроиш модулите да извеждат продуктите отпред
 
От: Липсващи категории при open cart

Изключил е модулите да му се изчисти индекса и сега не знае как да ги включи :D
Ровни и си виж модулите. По принцип така се учи система :)
 
От: Липсващи категории при open cart

Не съм изключвал модулите, изтрих офертите и категориийте както описах и почнах да правя нови.
Изключил е модулите да му се изчисти индекса и сега не знае как да ги включи :D
Ровни и си виж модулите. По принцип така се учи система :)
 

Горе