Лист с над 150 affiliate програми.

IndArt.Org

New Member
Само ще ви помоля да не копирате листа тука, а като говорите за някой афилейт просто да напишете името му или да дадете линк към поста
Старая се да направя най-големия списък в интернет с афилейт програми които наистина са добри. Ако съм изпуснал някоя напишете ми коментар в блога с линк към нея. Благодаря предварително

ТЕЗИ ПРОГРАМИ СА ПРОВЕРЕНИ И НАСТИНА ПЛАЩАТ Въпроса е че само около 10тина от тях са подходящи за България.
Ако имате PayPal обаче цифрата нараства :)

"http://indart.org/how-to-make-money/other-advertising-networks-besides-google-adsense/"
 
и в момента няма проблем да имате пей пал акаунт. има си пайпал.бг даже... но незнам аз не съм много доверчив... чакам да стане по-масово
 
Нещо си се объркал България все още я няма в листата на paypal. Иначе имам един познат които е студент в Германия отворил си е paypal на тамушният адрес и се занимава с eBay :) кои кавото го влече
 
И аз получавам в спама си и-мейли да си верифицирам paypal акаунта. Но се надяваме скоро време да ни го пуснат, а тези които за налазили бг варианта ще са добре с кинтите. Ама тук нали е Бг та ще си ги щавнат както си се прави тук за бг домейн.

Но доколкото знам и аз - тук още си нямаме. Може някакви шарлатании да са се появили ама не бих им се доверил. Аз лично мисля че ще е голямо събитие и ще плъзнат доста новини след пускането му. Мисля си още че ще новина за големите медии.
--------------------------------------------------------------
Affiliate Marketing Blog
 

Горе