Ловният сезон за качествени статии е открит!

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
5301484K.png

Ако вече сте отворили темата ми, значи съм се справила с първата си задача – да предизвикам интереса Ви.:) Официално откривам ловния сезон за качествен контент! Ако имате собствен сайт, блог или онлайн магазин, значи знаете, че е доста трудно да се издигнете в търсачките и да се преборите с големите риби в интернет пространството. Какво Ви предлагам аз? Качествени статии на апетитни цени, които да „схрускате” на мига. Държа клиентите ми да останат доволни, затова винаги подхождам с доза креативност към всеки един ангажимент. Защо Ви трябва копирайтър? Качественото съдържание винаги продава, затова имате нужда от професионалист, който знае всички правила и спецификата, за да напише качествено съдържание. То трябва да е интересно за читателите и да е настроено приятелски за чичо Google. Ако искате да задоволите глада си за качествени статии, значи сте попаднали на правилното място.

Какво ще получите?

  1. 100% уникални статии;
  2. 100% качествено съдържание:
  3. 100% креативен подход;
  4. 100% SEO копирайтинг;

Цени на услугите ми:

• Кратка статия от 200-300 думи - 3 лева;
• Стандартна статия от 400-500 думи - 6 лева;
• Дълга статия от 900-1000 думи - 12 лева;

За контакти:

Скайп - nikol89_
Е-майл - nikol89_@abv (dot) bg

Ако се интересувате от предлаганите от мен услуги, моля пишете лично съобщение с вашите искания.
 
Последно редактирано:
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Приемам нови поръчки.

• Кратка статия от 200-300 думи - 3 лева;
• Стандартна статия от 400-500 думи - 6 лева;
• Дълга статия от 900-1000 думи - 12 лева;
 
Последно редактирано:
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Приемам нови поръчки! :)
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Свободна съм за нови поръчки. :|

• Кратка статия от 200-300 думи - 3 лева;
• Стандартна статия от 400-500 думи - 6 лева;
• Дълга статия от 900-1000 думи - 12 лева;
 
Последно редактирано:
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Приемам нови поръчки! :)
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Отново приемам ново поръчки. :wink:
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Явно си голяма връзкарка. Това е логично при хора без други екстри. Веднага ти почистват темата. Докато моята тема още си стои задръстена със спам и псувни. Колко пъти я докладвах....няма братче. Изгорях с 12 лв. , но съм ги прежалил. За сметка на това няма да позволя да измамиш други хора или поне ще опитам да спра твоите мошеничества.
Поръчвах статия на Никол и получих изключително неграмотно написана драсканица, за която вече бях платил. Вместо да ми върне парите или поне да се извини тя ме затрупа с обиди, заплахи и взе да се прави, че не ме познава и не съм поръчвал и не съм плащал. За сведение - свързах се с нея чрез обява от друг сайт и тя после там се покри, но случайно я открих тук.

В никакъв случай не ползвайте услугите на Никол89 за каквото и да е.
 
Еми в този случай, ще поръчваме, но ще плащаме след извършената поръчка и така няма как да се случи евентуална измама. Никол89 съгласна ли си да работим така?
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

За Бога, как не те е срам поне маничко... Та аз не съм имала контакт с теб и не съм работила с теб... Защо лъжеш... В сайта съм почти две години и досега нито един клиент, с който съм работила не се е оплакал от услугите ми, няма отрицателен iTrader или каквито и да е отрицателни отзиви... А най-тъпото е, че се сещам за темичката ти, за която ми спомена на лично и исках да се включа да те защитя... Не виждам защо правиш всичко това и защо се опиташ без да си работил с мен, без да си имал контакт с мен да ме очерниш по най-гадния начин....

Аз ли съм виновна, че темата ти е била оспамена, аз обиждала ли съм те, писала ли съм ти, че труда ти не струва... Не и знаеш ли защо, защото аз уважавам труда на всеки. Не се присмивам на хората, защото така просто ми е хубаво и съм решила да правя гадости на някого... Аз съм човек и мога да приема грешките си, но едно е да ми отправиш градивна критика, а съвсем друго беше това, което ми написа...
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Така искам да допълня по повод лъжата. Ива, моля те обясни ми ето това тогава:

" Писах ти, защото държиш високи цени и обявата ти излъчва прекалена самоувереност, та дори силно его. Реших да прочета какво аджеба пишеш чак толкова, че да ти се плаща над нормата ...." Това е цитат от вече публикувано от теб съобщение към мен. Тук твърдиш, че си ми писал, заради по-високите цени и защото съм излъчвала прекалена самоувереност. Освен това, както сам казваш в момента, когато си видял темичката ми, ти е станало любопитно, какво точно пиша и си го прочел чак тогава... Как тогава твърдиш после съвсем друго, а именно че вече сме работили заедно, че съм те излъгала с 12 лева, че съм те обиждала и заплашвала на всичко отгоре... Извинявай, но тук си личи, че лъжеш и не целя да обиждам, защото сам си ми писал друго в съобщението.
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Малко срам нямаш ли? Не ти искам парите, влачиии, но поне да се беше извинила и снишила. Вместо това получавам заплахи на лични.
 
Re: От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Малко срам нямаш ли? Не ти искам парите, влачиии, но поне да се беше извинила и снишила. Вместо това получавам заплахи на лични.

от никол никой не ми се е оплаквал на лични докато от теб досега няколко пъти сме получавали оплакване

твоята тема съвсем я няма както поиска което не правим ама за да се кротнеш (а че не е станало веднага не е бил някой онлайн или не е видял репорта ведага)

има съвсем лесен начин да видим кой е крив и кой е прав (личните НЕ мога да ви ги виждам) но ако натиснете тригълника за репорт на личните съобшения (до бутона за foward под съобщението) копие от репортваното съобщение се изпраща до администрацията

иво да репортва заплахата никол също и ще предценим кой е крив и кой е прав

но всичко ще свърши с банове да знаете ...
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Добре, колега. Пускам репорта на съобщенията от Иво.
 
От: Re: От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Готово. Пуснах репорта на съобщенията, които ми е пускал този потребител. Мерси още веднъж и се извинявам, че се наложи да се занимавате с това. Приятен и усмихнат ден от мен на всички! :wink:
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Добре, колега. Пускам репорта на съобщенията от Иво.

И за какво ги репортваш? Нали ги публикува вече в темата? Е верно пооряза това, което не ти е изгодно.
 
От: Re: От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

от никол никой не ми се е оплаквал на лични докато от теб досега няколко пъти сме получавали оплакване

твоята тема съвсем я няма както поиска което не правим ама за да се кротнеш (а че не е станало веднага не е бил някой онлайн или не е видял репорта ведага)

има съвсем лесен начин да видим кой е крив и кой е прав (личните НЕ мога да ви ги виждам) но ако натиснете тригълника за репорт на личните съобшения (до бутона за foward под съобщението) копие от репортваното съобщение се изпраща до администрацията

иво да репортва заплахата никол също и ще предценим кой е крив и кой е прав

но всичко ще свърши с банове да знаете ...

Този коментар с краката си ли го написа? Някои изречения нямат никакъв смисъл. Всъщност ти пишеш в стил Никол и може да сте едно и също лице. Колкото до моите оплаквания, явно не си в час. Правих оплаквания, защото бях псуван и обиждан жестоко и ми съсипаха поне три теми, които между другото ви направиха рекорден трафик на сайтчето. Докладвах, репортвах, писах на Блинки и той накрая ми обясни, че вашите модератори си имали друга работа и нямали време да следят темите. Факт е, че още стои една тема пълна с обиди срещу мен. Репортвана десетки пъти, но без успех. Забеляза ли колко хора престанаха да пишат във вашия форум, откакто наблегнахте на личното пълнене на гушките си и загърбихте подръжката и комфорта на потребителите. Знам, че ще ме баннете, но аз вече имам достатъчно трибуни за изява и ще ви направя много "мила" реклама...Стой та гледай.
 
май те хвнаха в лъжа и затова стана поблме и сега като чета репоиртваните лични никъде не виждам да си написал че те излъгала и си иксаш парите форума в маста си никога не обижда а дава съвети за да коригираш ако ти се държи добре и те се дъжат добре


сега се опитваш да прецакаш бизнеса на една млада майка с бебе... ако си християнин да знаеш че ще гориш в ада за такива неща това е ъзможно най долното

пишеш и че не била про писател как се пишело това не е твоя работа не й пишеш как те излъгала... това си го измисли нали за да не изтрием коментата... ( и в предната тема те хванаха в лъжа

даже темата ще я върна защото си долен да си личи колко си долен...



а моя прекрасен словоред е вслествие на години писане на анлииски... така ми тече мисълта така тече и мисълта на много от по младото поколение че даже някой и сънуват само на англииски ... новата реално така че свиквай преди 1944 се е пишело с ъ накрая...
 
позачетох се в темата там го хванаха в лъжа и отново стана проблем че обиждаше колежка попирайтъра иво само знае с колежки да се заяжда а после и в лъжа го хванаха
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43747&p=459204#post459204

значи твъри бил излъган ама вместо да пише за лъжата съобщения за негорамотност това затова получава бан....
 
От: Re: Ловният сезон за качествени статии е открит!

...ако си християнин да знаеш че ще гориш в ада за такива неща това е ъзможно най долното...


:shock: баси мамата...

Аз се чудя от два дена за нещо , но ме е страх да не ме накаже господ ак оспамя в темата на млада майка...
затова да използвам случая, така и така съгреших да попитам:
Защо ако си поръчам 4 статии по 300 думи ще платя 12 лева за 1200 думи а за една статия от 800 - 1000 думи ще дам 12 лева пак?
Не се меся в бизнеса на никого, само се чудя?

п.п. абе аз като не съм християнин, май няма защо да ме е страх?
 

Горе