Конкурс за: Лого - "Планетата на влюбения анонимник"

Извинявам се за спама...
Но нещо не мога да изтрия постовете си... И не знам защо не ми зарежда картинката/не вади изображението директно... Дсва грешки, а предните станаха да се покажат... Нова съм съжалявам... Усложнихте ме с този метод на качване - така губя и права над илюстрацията, качвайки я във виртуално пространство/някакви сайтове...
 

Още първите 2 опита с качването бяха успешни, imgur e най-подходящ за теб. Следващите 3, които си качила, са същите :)
Права не губиш никакви, заради това, че си качила нещо - някъде.
 
Още първите 2 опита с качването бяха успешни, imgur e най-подходящ за теб. Следващите 3, които си качила, са същите :)
Права не губиш никакви, заради това, че си качила нещо - някъде.
Не са еднакви, има разлика в надписите... Imgur - ок... Но тук не ми зарежда/качва картинките... Дава грешка... Наистина се извинявам за спама... А и нещо не ми показва всички публикации, затова се получи така - дунлиране, на коментари...
Много се извинявам, наистина... Простете за моето невежество...
 
1sqlLKt.jpg
 
Здравейте! Изпращам Ви моето предложение. Логото изобразява съвременна интерпретация на Млакия принц и Луната - планета, различна от Земята ;) , която често е вдъхновение на поети и влюбени. Цветовата гама и шрифтът са примерни и могат да бъдат променени съобразно изискванията Ви. Поздрави!

0BeUIo2.png
 
Последно редактирано:

Горе