Конкурс за: Лого за ИскамХостинг.бг

Статус
Not open for further replies.

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Лого за ****************
Сайта предлага безплатен хостинг при определени условия. Търси се нещо модерно, насочено към младите хора.

Цветовете ще са според логото, но нещо синьо ми идва като идея.
Прикачам едно лого което ми харесва:
magaria-logo7.png
Оставям на вас да решите дали да е на латиница или кирилица, дали да е само "Искам хостинг" или *************** примерно.

Награден фонд: 50 лв.
Краен срок: 14.03.2017 17:00 часа

„ЗАПОЗНАТ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“.
 
Последно редактирано:
Здравейте, моето предложение - забавно съчетание на ракета с планета образуващи човече свързано с Вашия ИскамХостинг.бг
Логото може да се използва със или без " .бг " а човечето може да се използва самостоятелно като икона или както Вие решите.
Ако логото Ви харесва и искате да добавя цвят по Ваше желание просто ми кажете какъв цвят предпочитате и ще го добавя.
Ето и логото:
TvNiivu.png
 
Ако наистина харесаме и ползваме логото автора ще получи още 50 лева.
 
Много смешно... Като гледам май ще карам на онче бонче накрая.
 
А на мен ми прича на ядосан и недоволен клиент, който се кани да удари с юмрук по бюрото в офиса на хостинг компанията :D
 
А на мен ми прича на ядосан и недоволен клиент, който се кани да удари с юмрук по бюрото в офиса на хостинг компанията :D
В първия пост пише "безплатен хостинг" - тоя с юмрука не е "клиент", а "ползвател"
 
Просто давам предложение, никой не ангажирам с нищо.
Това е моята концепция, ако имаш забележки, кажи какви са.
Така ще насочиш и останалите участници в каква посока да развият техните предложения.
Успех!
 
Колега Sky, не мисля, че тонът, който използваш в последните си постове е уместен. Все пак колегите са се постарали и се опитват да измислят лого за твоя бизнес. Мисля, че не е редно да се отнасяш по този начин.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе