Конкурс за: Лого за магазин

Рейтинг - 100%
6   0   0
Лого за стационарен и онлайн магазин
Дейността на сайта е свързана с продажба на строителна техника, инструменти, градинска техника.

Условия за участие:
- Няма ограничения за участие в конкурса;
- В логото да присъства името на сайта на латиница и вариант на кирилица (може да бъде и само във вид на текст, без икона);
- Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога, да е съвременен, лесно разпознаваем и привлекателен;
- Цветове: няма ограничения, не се влияйте от моментната цветова гама на дизайна, защото ще бъде подменен;
- Проектите трябва да бъдат придружени с описание на идеята;
- Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;
- Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си;
- Организаторите си запазват правото да не допускат до участие в конкурса проекти, които не отговарят на темата на конкурса;
- Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката на възложителя единствено срещу обявеното възнаграждение;
- Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие;

Критерии за оценка на предложенията:
- Графична яснота на знака;
- Съвременна визия;
- Оригиналност;
- Лесно запомняне и разпознаваемост;

Срокове:
- Конкурсът ще се проведе в периода 25.02.2020 г. - 17.03.2020г.
- Победителят ще бъде обявен на 18.03.2020г.

Награди:
- Победителят в конкурса ще получи парична награда в размер на 100лв.

Победителят, а защо не и другите участващите в конкурса, ще имат възможност за планувани от нас проекти като: брандиране на витрини, рекламни брошури, визитки и др. рекламни материали свързани с дизайн.

Успех на участниците!

„ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“
 
Последно редактирано:
@NovaPS
@Websolut
Извинете ме, ако съм Ви обидил или съм взел грешна преценка, но реших, че след дългата сага, която беше изтрита от Blinky, въобще няма и няма да има желаещи за участие. Връщам конкурса като активен с всичко както е било!
Моля да ме извините!
 
Последно редактирано:
Лого за стационарен и онлайн магазин "TOPINSTRUMENTI.BG"
Дейността на сайта е свързана с продажба на строителна техника, инструменти, градинска техника.

Условия за участие:
- Няма ограничения за участие в конкурса;
- В логото да присъства името на сайта на латиница и вариант на кирилица;
- Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога, да е съвременен, лесно разпознаваем и привлекателен;
- Цветове: няма ограничения, не се влияйте от моментната цветова гама на дизайна, защото ще бъде подменен;
- Проектите трябва да бъдат придружени с описание на идеята;
- Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;
- Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си;
- Организаторите си запазват правото да не допускат до участие в конкурса проекти, които не отговарят на темата на конкурса;
- Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката на възложителя единствено срещу обявеното възнаграждение;
- Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие;

Критерии за оценка на предложенията:
- Графична яснота на знака;
- Съвременна визия;
- Оригиналност;
- Лесно запомняне и разпознаваемост;

Срокове:
- Конкурсът ще се проведе в периода 25.02.2020 г. - 17.03.2020г.
- Победителят ще бъде обявен на 18.03.2020г.

Награди:
- Победителят в конкурса ще получи парична награда в размер на 100лв.

Победителят, а защо не и другите участващите в конкурса, ще имат възможност за планувани от нас проекти като: брандиране на витрини, рекламни брошури, визитки и др. рекламни материали свързани с дизайн.

Успех на участниците!

„ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“


Имаше още 2 седмици.
 
После не се учудвайте, че липсват желаещи, пускаш конкурс, чакаш два дни условно казано и го прекратяваш, че нямало желаещи, ами всеки е поел някакви ангажименти, следващия път като пуснете пак няма да има, защо - защото ще си спомнят, че сте несериозен.

Толкова евтини конкурси на друго място на практика не може да пуснете, затова не се отказвайте толкова лесно, ако бързате сложете 200-300лв награда пишете една седмица срок и готово.
 
Не знам дали е активен, ма все пак... да дам старт :)

topins.jpg

пп. Автора да не са шашка, ако съм единствен и не му харесва, нема да църкам за наградата :)
 
top.png
top2.jpg

top3.jpg

top4.jpg
 
299142662a05ee726ea1fac499c93ed22c506e59a2897b5ba5f92787ed5547bc0d15163c.jpg



Ето и моето предложение. Тук е само на латиница, но може да се направи еквивалент на кирилица. Също мога да предложа и да го анимирам :)
 
Понеже виждам, че всички участници до сега са вложили и някаква икона във вид на инструмент, искам да кажа, че това не е задължително. Може да е просто оформен текст, представен по уникален начин... Хем да е по-опростено за визуализиране и асимилиране, хем да има своята идентичност.
 

Горе