Конкурс за: Лого за образователен сайт

38250540712_13ce4af754_b.jpg


38250685672_3d3e539f26_b.jpg
 
  • Like
Реакции: ap1x
Многото предложения или вариации на една и съща концепция побъркват клиента по принцип, това е все едно да влезне в магазин за парфюми и да пробва аромата на 10-тина и вече след 10-тия не знае какво иска, защото възприятията му отиват на кино.
Винаги е по-добре да се направят 2-3 концепции с хубава презентация.
Но това е мое мнение;)
Успех на всички участващи!
 
Привет, ще помоля @Светла Желева да напусне конкурса, всякакви предложения от нея няма бъдат зачитани. Ще помоля администратор да изтрие публикациите й.
Каква е причината, многото и предложения ли или какво, хубаво е да се аргументираш, копирани лога ли има?

Това, че не е могла да се оправи с публикуването и е дублирала постове е поправимо според мен, мисля, че не е го е направила нарочно.
 
  • Like
Реакции: wsar
Причината е голямата бройка лога, които изглеждат потресаващо, сякаш са правени с генератор. Да не говорим, че не са в 1 пост.

Каква е причината, многото и предложения ли или какво, хубаво е да се аргументираш, копирани лога ли има?

Това, че не е могла да се оправи с публикуването и е дублирала постове е поправимо според мен, мисля, че не е го е направила нарочно.
 
Представете си, ако всеки участник публикуваше по този начин какво щеше да стане?
Според мен от потрисане няма смисъл, а и никой не ви е обидил с нещо, просто трябва да имате някаква култура на публикуване на предложението, ако нещо не ви е ясно питайте има и админи за тази работа, в смисъл от рода на - "как да публикувам изображение?" и от този род.
Вие сама предизвиквате такава реакция, мисля, че предложенията бяха около 10 в 20 вариации, това наистина е потресаващо;), няма смисъл просто, публикувайте две предложения и ги презентирайте качествено.
Без лоши чувства и се извинявам, че коментирам и разводнявам темата.

П.П.С. ако искате да изтриете всичко което сте публикували до сега обръщайте се към @Blinky
 
На гръцки ли, ще е сайта, думата с логото има ли предпочитания да е на гръцки шрифт?
 
Значи това е базирано на лого, което съм си го правил за мен, но не е ползвано никъде.
sTEhfGG.jpg
 
Лъха ми на византийско, Цар Симеон Велики не харесва това:)
 
5xWsCGQ.png
 

Горе