Конкурс за: Лого за онлайн магазин \/-2

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от Mersin Ko, Ноем 25, 2018.

1. Websolut

Websolut Well-Known Member

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,824
    Харесвания:
    611
    Точки:
    113
    Професия:
    Designer
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    Колегата обикновено просрочва обявените срокове и то доста, така, че споко след месец два ще има обявен победител;)

2. Mersin Ko

Mersin Ko Member

Рег.:
    Ноем 13, 2014
    Съобщения:
    160
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    Понеделник ще обявим.

3. Websolut

Websolut Well-Known Member

Рег.:
    Септ 30, 2012
    Съобщения:
    2,824
    Харесвания:
    611
    Точки:
    113
    Професия:
    Designer
    Място:
    Sofia, Bulgaria
    Според мен кажи някаква окончателна дата, че така понеделник може да е всеки понеделник, за да няма спекулации и недоволни.
    Бях останал с впечатление от коментарите ти, че има достатъчно интересни предложения, което ме кара да си мисля, че няма причини за забавяне с обявяването на победител, но явно има нещо друго.

Dimbland харесва това.
  4. Dimbland

Dimbland Member

Рег.:
    Март 16, 2018
    Съобщения:
    48
    Харесвания:
    40
    Точки:
    18
    Абсолютно подкрепям Websolut. Важно е да държиш на думата си, особено пред всички фрилансъри, които са се постарали да представят идеите си, да отделят част от времето си, и на всичко отгоре да спазвят някакви си "правила". Доверие не се заслужава, то се печели...като за начало с хигиена в отношенията...било то и в киберпространството.

5. Mersin Ko

Mersin Ko Member

Рег.:
    Ноем 13, 2014
    Съобщения:
    160
    Харесвания:
    17
    Точки:
    18
    До 21.01.2019г. ще обявим. Решението се взима от повече хора и е нужно финално общо мнение.
    Извинявайте, че ви забавих отново.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice