Конкурс за: Лого и банер 18+ тематика

Статус
Not open for further replies.
Срока се удължава до 29/02.На 01/03 в 15:00ч. ще обявя първите три места! Предложенията са малко и поради тази причина го удължавам.
 
Срока се удължава до 29/02.На 01/03 в 15:00ч. ще обявя първите три места! Предложенията са малко и поради тази причина го удължавам.
Наградата също е малка затова и предложенията са малко, за банер и лого 70лв е твърде малко + това и слоган, вярно има втора и трета награда, което е добре, но увеличавайки срока с месец би трябвало да вдигнете и основната награда, което би означавало, че имате по-големи очаквания.
 
Наградата също е малка затова и предложенията са малко, за банер и лого 70лв е твърде малко + това и слоган, вярно има втора и трета награда, което е добре, но увеличавайки срока с месец би трябвало да вдигнете и основната награда, което би означавало, че имате по-големи очаквания.
Слогана е по желание, без данъци и без фактури, смятам, че наградният фонд е достатъчен.
 
Няма ли ентусиасти с развито въображение? Всички ли са монаси, че това е най слабият конкурс? Просто разочарование.... Вероятно трудна задача, с която само 2-3 са способни да се справят! :( Дори и вдигането на наградният фонд, не даде стимул на никого да развие въображението си, което вероятно няма! :( Дано поне тези които дадоха хубави идеи надградят с още по добри.
 
Аз ако съм на дизайнерите даже ще си оттегля предложението :) ще чакам 1 месец за сто лева ....
Направи конкурса поне 150лв и ги дай на 1 човек, а не 100/30/20...
 
Според мен това с 1, 2, 3 място е по-добрият вариант. Поне който е на 2 или 3 то място ще получи утешителна награда за труда си.
Добре ще е да се дадат повече насоки и предпочитания за желаното лого, публикуваните концепции с какво се разминават от вижданията ви.
Лично мнение, че трябва да се сложи правило конкурсите да могат да се удължават само веднъж до 1 седмица максимум. Ако за даден конкурс няма голям интерес, едва ли ще се вдигне ако се удължи срока.
 
Концепцията е ясна-секс и еротика и стил. Целта е да се привлече вниманието на посетителя. :)
 
@DreamDevise е прав за срока.
И според мен увеличаването с месец е много, а и всеки от нас има проекти по които работи и ако му остане свободно време се включва в подобни конкурси, ако темата е интересна се включват повече участници, тук темата е деликатна, но според мен има на къде да развихриш въображението си, аз при първа възможност ще се включа отново, но си викам има време, ехеее до края на месеца;)
 
@DreamDevise е прав за срока.
И според мен увеличаването с месец е много, а и всеки от нас има проекти по които работи и ако му остане свободно време се включва в подобни конкурси, ако темата е интересна се включват повече участници, тук темата е деликатна, но според мен има на къде да развихриш въображението си, аз при първа възможност ще се включа отново, но си викам има време, ехеее до края на месеца;)
Ми той месеца си хвръкна....
 
Пускам жокер! нека най-добрите предложения победят!
Дано до 29/02/20 има предложения от повече хора и да не се налага да избирам само м/у трима, кой да е 1ви, 2ри и 3ти.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе