Конкурс за: Лого и банер 18+ тематика

erosbg

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Конкурс за лого и банер 18+ тематика, сайта е 18y.bg. Може да предложите и свой слолган в логото. Най-ексцентричния, провокативен, модерен и привличащ печели. Развържете своето въображение и покажете еротика, страст и стил. За банера трябва да фигурира домейна, както и приканване за регистрация и публикуване на обява, както и с размер 300х250 или 728х90 . Краен срок 30/01/20г.
1ва награда 70лв
2ра награда 30лв
3та награда 20лв
ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА!

Последно редактирано:

DreamDevise

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Конкурсът открит ли е, могат ли да се публикуват варианти в темата?
Според мен, добър вариант ще бъде банерът да се направи на по-късен етап от победителят в конкурса за лого. Защото примерно може логото да ви хареса а банера не или обратното. И ще се наложи да се излъчи победител за лого и за банер по-отделно.

Последно редактирано:

Websolut

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
48   0   0
Конкурсът открит ли е, могат ли да се публикуват варианти в темата?
Според мен, добър вариант ще бъде банерът да се направи на по-късен етап от победителят в конкурса за лого. Защото примерно може логото да ви хареса а банера не или обратното. И ще се наложи да се излъчи победител за лого и за банер по-отделно.
Никъде не пише, че е закрит, ако измислиш нещо по-хард му сложи по една звездичка, ако ми остане време ще участвам, защото не съм участвал в подобен конкурс и ми е интересно.

Идват ми на акъла няколко слогана, примерно: "Превърни Фантазиите си в реалност" с 18y BG, "мокрите сънища са вече мираж", "Отпусни напрежението, но не отпускай инструмента".

erosbg

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Никъде не пише, че е закрит, ако измислиш нещо по-хард му сложи по една звездичка, ако ми остане време ще участвам, защото не съм участвал в подобен конкурс и ми е интересно.

Идват ми на акъла няколко слогана, примерно: "Превърни Фантазиите си в реалност" с 18y BG, "мокрите сънища са вече мираж", "Отпусни напрежението, но не отпускай инструмента".
Доста добри слогани, интересно биха стояли на логото особено последният.

Websolut

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
48   0   0
Доста добри слогани, интересно биха стояли на логото особено последният.
Последният е много дълъг да, но това е на прима виста.

Noke

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
При закрити конкурси винаги може накрая да излезеш с:

1-ва награда за ПанчоВилля_997 (new member)
2-ра награда за [email protected]_home (new member)
3-та награда за Байновото_Мичи (new member)
....

Доста по-мазно ще се измъкнеш от Блинки например с неговия "конкурс", дето го спечели мистериозен персонаж на "лични"....

DreamDevise

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
При закрити конкурси винаги може накрая да излезеш с:
До колкото разбрах този не е закрит, другият от миналата тема за банер беше закрит, но авторът пусна тази тема и поправи грешката си.

DreamDevise

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Да, дам старта с едно предложение за лого.
Може да се направи и в други цветови вариации, по-желание.

18ybg_v2.jpg

Последно редактирано:

erosbg

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Да, дам старта с едно предложение за лого.
Може да се направи и в други цветови вариации, по-желание.
Виж файлът 18468
В логото трябва да се добави и слогана, може и Вие да предложите такъв. :)

Горе