Конкурс за: Лого на Фактурник.bg - Сайт за онлайн фактури

BsmSmij.jpg
B31KpmW
 
Последно редактирано:
Бати селското име. Чудя се как може всеки втори тъпак да подражава на това селското Продавалник. Мега селското име. Фактурник, фритюрник, бастурник. Кво следва? Насранурник?
 
Бати селското име. Чудя се как може всеки втори тъпак да подражава на това селското Продавалник. Мега селското име. Фактурник, фритюрник, бастурник. Кво следва? Насранурник?
По тази логика ти предлагам да си преименуваш профила на spamurnik.
 
Здравейте и благодаря на колегите, които се включват с предложения.
@NEROMARE, ако не можеш да допринесеш и да бъдеш полезен, насочи лошата си енергия на друго място.
Благодаря!
Енергията ми може да ти е неприятна, обаче зарежда друга група хора, те знаят кои са. Аре беги.
 
@Blinky мисля, че е време за премахването на този индивид отново
Да. Явно не се е оправил за толкова време. Мисля, че в добре да е перманентен бан, че този няма оправия. :)
 
Да. Явно не се е оправил за толкова време. Мисля, че в добре да е перманентен бан, че този няма оправия. :)
Аз не съм съгласен много....Човека реагира така, защото се дразни и се поддава на манипулациите.
 
Стига бе, то е във всяка една тема. Ти няма поправка. :)
Знам, но е ерудиран човек. Дразни се щото иска да може неща дето не ги може.
 
Извинявайте, ама ако има нещо по поведението на потребителите на форума, възможно ли е да е извън тази тема. Наспамихте с общи приказки за някакъв потребител.
Конкурса е актуален за тези колеги от форума, които са тук, за да си бъдем полезни без много излишни приказки. Мерси!
 
Не учавствувам в конкурса
9Uya1T8.jpg
 

Горе