Лого на сайта/форума

Голяма ръка и голям джоб . Или как да правиш пари от онлайн бизнес.
Логото е добро . 8)
 
fav.gif
dolar.gif

Това става ли за fav :) Ако да кажете и ще го направя във .ico формат :roll:
 
Blinky каза:
И това е много добро, абе бате ти и такива услуги предлагаш, нали? Ако не - почни. Добър си. :wink:
Ами не съм чак професионалист, но работя по разни проекти повечето пъти без заплащане :) Не, че не си ценя труда, но все пак трудно се печели уважение :) Пък и това е един вид трупане на опит и стаж, които по-късно задължително влизат в употреба :) По-нататък ще видим какво ще стане, работи се и по този въпрос ;)
Мерси за думите 8)

MacTeP каза:
Сменете шрифта на логото. Чете се трудно.
Ами нека чуем и други хора ако е нужно ще го корегирам :)
 
Лошо няма да се работи за опит, всеки е минал през това.

Мани ги другите, те не разбират :) Слушай батко си :twisted: и няма да сгрешиш

Айде сега другите да кажат, че шрифта не струва
 
Може да направите като на гоогле да се сменят всеки ден :lol:
Иначе логот е хубаво 8)
 
:( и двата шрифта не ме кефат.сорка ама са кофти и то много.този които е в момента е много безвкусен и елементарен.другия(предложения) е по-готин ама е много завартян и леко нечетим. :roll:
 
Абе да попитам защо всеки ден сменяте favicon.ico на форума? В Операта съм си цъкнал форума като препратка и съм й указал да ми показва само favicon... почти всеки ден ми се налага да търся коя беше вашата иконка. Спрете се де.

БТВ. Това П на нищо не прилича ;)
 
Бате, знаем как е, но форума в момента търпи метаморфоза в тази област, трябва да му сложим нещо много красиво, говориме за добър брант. Та така ще е още малко докато не сложиме нещо подходящо. И другото което е - да това П не е най-добрата идея. Затова продължаваме - но като ти се появи нещо красиво в операта, да знаеш че е форума. :wink:
 

Горе