Конкурс за: ..:: Лого онлайн магазин ::..

casio2.png


и според изискванията един вариант, но предварително уточнявам, че за това не мога да дам декларация за уникалност и изписването на CASIO в такъв вариант е с авторски права на CASIO

casio-mag1.png
 
Здравейте! Надписът CASIO е изписан с E******** шрифт, който е free. Шрифтът не е собствен на Casio и много други фирми го използват - Toshiba, Subaru, Opel и т.н.
 
Последно редактирано:
Здравейте! Изпращам Ви вариант с логото на CASIO в него. В предложението е използван стилизиран образ на електронен часовник, т.като Casio са известни най-вече с електронните и спортните си часовници. По тази причина е използван шрифт, наподобяващ цифрите на електронния часовник MAG.BG, като се все пак се напбляга на надписа CASIO. Подчертаване на марката Casio се позтигра както чрез различната дбелина на шрифта, така и чрез контраста на цветовете. Ако концепцията Ви допада, шрифтът на MAG.BG, както и цветовата комбинация или настройване на часа ;) , могат да бъдат корегирани с Вашите предпочитания. Поздрави!

N7Q4ncY.png

 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
Здравейте!
Ето моите предложения.
Ready1.png
Ready2.png
Ready3-4.png
Ready-5.png
Ready6.png
Ready7.png
 
Последно редактирано:
Авторът нещо да се включи по въпроса с конкурса му? Не минаха ли датите. Имаме репорт за това. Нека да бъде така добър да каже има ли избрах победител и ако реши да сподели кой е той.
Това не е за пръв път, аз съм работил с него известно време винаги е би коректен, но напоследък с конкурсите се бави много, явно не отговарят на очакванията му, ами да ги пуска в 99designs и ще получи не 10 а 50 предложения, е ще се бръкне няколко пъти повече ама...поне ще има голЕм избор.
 
Това не е за пръв път, аз съм работил с него известно време винаги е би коректен, но напоследък с конкурсите се бави много, явно не отговарят на очакванията му, ами да ги пуска в 99designs и ще получи не 10 а 50 предложения, е ще се бръкне няколко пъти повече ама...поне ще има голЕм избор.
ОК. Ще го изчакаме, да видим. Дано всичко е наред с него. За това и не се действа предварително с драстични мерки.
 
Здравейте, умишлено е посочена дата до която може да се пускат предложенията, но не е посочена дата за обявяване. Нужно е няколко дни за да се избере. 2-3 дни и ще обявим.
 
Дай Боже 2025-та да има обявен победител :p
Сигурно 2-3 работни дни се има в предвид, това обаче не от датата в която е свършил конкурса понеже от нея са минали 10-тина дни.
Какво значи обяви ли сме дата на приключване, но не и дата на обявяване, малко несериозно ми се струва, тая дата може да е вярно след пет години или изобщо да няма такава с това оправдание.
И после се питате защо нямате достатъчно предложения и защо еди какво си в конкурсите.
 
  • Like
Реакции: Atis

Горе